Autor: Adam Szustak

Znaleziono: 26 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać. Słów, które niosą szczególną obietnicę, że jeśli je wypowiemy, to w realny sposób, powołując się na Słowo Boga, umocnimy nasze domy,...(więcej)
 • „Nazwałem tę książkę >Górą obietnic<, ponieważ w tym wyrażeniu kryje się dla mnie bardzo istotna perspektywa odczytania Dziesięciu przykazań. Zwykliśmy przykazania traktować jako zbiór nakazów i zakazów, pouczeń i...(więcej)
 • Straszna książka… najstraszniejsze wizje, proroctwa, sny, symbole, apokalipsa – od wieków intrygują miliony ludzi na świecie, wierzących w Boga i niewierzących. Interpretacji są miliardy, Prawda jest tylko jedna.„Straszna...(więcej)
 • Szusta Rano to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej można przeżyć każdy dzień. Złapać zdrowy dystans do siebie i innych, radzić sobie z trudnościami, nie być tak bardzo pospinanym, jednocześnie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,27 zobacz oferty z 4 księgarni
  Nie potrzebujesz mężczyzny, aby być w pełni szczęśliwą! Brzmi interesująco? To nie pomysł feministki, ale Boga. Pierwotny projekt kobiety to piękna, wolna, niezależna, kompletna z tym, w co została wyposażona podczas stwarzania,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,84 zobacz oferty z 4 księgarni
  Ta historia pokazuje, że Bóg stworzył nas, podobnie jak Samsona, jako człowieka wolnego, przed którym rozciągają się wspaniałe perspektywy. Jednak coś po drodze poszło nie tak. Spotykają nas różne nieszczęścia, wpadamy w nałogi, w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,27 zobacz oferty z 4 księgarni
  Ta książka wzbudzi w Tobie bunt i sprzeciw. Zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałeś za podstawę bycia męskim. Poznaj historię Jonasza - uciekającego przed nakazami Boga i chowającego się pod pokładem, leniwego proroka, który...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,27 zobacz oferty z 4 księgarni
  ODKRYJ KSZTAŁT SWOJEJ DUSZY. ZACZNIJ ROBIĆ TO, DO CZEGO ZOSTAŁEŚ STWORZONY. “Dlaczego wielu ludzi żyje w nieszczęściu i smutku, mimo że mają rodziny, dzieci, całkiem niezłą pracę? Wynika to z prostego faktu, że nigdy nie odnaleźli...(więcej)
 • - To dzieło bardzo intymne, mocno wykraczające poza napisany tekst, wynikające z modlitwy i osobistych, głębokich spotkań z Bogiem. Tej książki nie da się przeczytać niczym powieści – od początku do końca, bez pauz i bez przerw na...(więcej)
 • Książka to nietypowy podręcznik, w którym o. Adam Szustak OP krok po kroku opisuje i wyjaśnia poszczególne elementy Mszy Świętej. W prosty, ale jednocześnie oryginalny sposób daje cenne wskazówki, jak przeżywać ten niezwykle ważny dla...(więcej)
 • Książka to teoretyczny i praktyczny przewodnik po dość niełatwym dla wielu Sakramencie Pokuty i Pojednania. O. Adam Szustak OP w prosty, konkretny, ale i oryginalny sposób mierzy się w tej publikacji z różnymi wątpliwościami,...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „«Garnek strachu. Droga do dojrzałości – lekcje Gedeona» to historia człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który się boi, ciągle potrzebuje znaków, ale też idzie z siłą, jaką ma. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Tym razem spotykamy się z Samsonem, człowiekiem pełnym kontrastów, nadludzkiej siły i ogromnej słabości, którego historia i wnioski z niej płynące, mogą okazać się dla Ciebie przełomowe. Przewodnikiem po walce ze słabościami Samsona...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Nie potrzebujesz mężczyzny, aby być w pełni szczęśliwa! Brzmi interesująco? To nie pomysł feministki, ale Boga.Pierwotny projekt kobiety to piękna, wolna, niezależna, kompletna z tym, w co została wyposażona podczas stwarzania, osoba....(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  To seminarium zapewne wzbudzi w Tobie bunt i sprzeciw. Najprawdopodobniej zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałeś za podstawę bycia „męskim”. Mimo to przyjmij zaproszenie do heroicznej walki i odkryj prawdziwą, odartą ze...(więcej)
 • od 21,76 zł Brak ofert
  „Bóg Cię wymyślił, nałożył Ci charakter, nałożył Ci właściwość duszy, a Twoja odpowiedzialność polega na tym, że odpowiesz na to swoim życiem” – o. Adam Szustak OP Dzięki audiobookowi „Wielka Ryba”:– zrozumiesz, w jaki...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Jak radzić sobie z trudnymi relacjami? Jak je naprawiać i uzdrawiać?Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach. Od Jezusa, który z prostotą i...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Jeśli czujesz, że zupełnie nie wiesz, jak zburzyć mury swojego Jerycha, miasta ciemności z zapieczętowanymi siedmioma bramami blokującymi Twoje wejście do Ziemi Obiecanej – posłuchaj o Jozuem, który odpowiadając na polecenie Bożego...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Nie ma ważniejszego pytania w życiu kobiety, niż: „Czy jestem piękna?”. To centrum kobiecego serca. Czym jednak jest piękno kobiety? Czy naprawdę chodzi o to, jaki nosisz rozmiar, i czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Nowy audiobook z serii "Tylko dla mężczyzn" autorstwa o. Adama Szustaka OP. Posłuchaj i dowiedz się, czym jest męska tożsamość. Wstań! Tu i teraz.Bądź mężczyzną, który zmienia świat. Czy to, co robisz przekształca rzeczywistość?...(więcej)
 • od 28,99 zł Brak ofert
  Problemy i trudności są po to, aby ukształtować i wzmocnić człowieka. Pokonaj je!– jeżeli zmagasz się dzisiaj z czymś, co Cię przerasta,– jeśli frustrują Cię niezrealizowane marzenia,– jeśli boisz się o przyszłość siebie lub...(więcej)
 • od 31,49 zł Brak ofert
  Kiedy będziesz słuchać tych konferencji Jezus będzie chciał uwolnić Cię od rzeczywistości, które tylko Ty znasz, których tylko Ty doświadczasz i które, choć mogą się wydawać bliskie innym, są tak naprawdę nieprzekazywalne....(więcej)
 • od 6,35 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-26
  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w...(więcej)
 • od 22,39 zł Brak ofert
  "Rockowy muzyk i wędrowny kaznodzieja tropią dwa wilki, które żyją w każdym z nas. Wilk zły nie ma nam nic do zaoferowania, ale atakuje podstępnie, z zaskoczenia. Robi wszystko, żeby nas upodlić. Wkręca w najgorsze sytuacje. Wilk dobry to...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: