Autor: Agnieszka Lis

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -30% Karuzela
  od 19,90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-01-23
  Że cię nie opuszczę aż do śmierci…Renata żyje w nieustannym biegu. Trudno jej znaleźć choćby krótką chwilę tylko dla siebie. Cały dom jest na jej głowie, co przy trójce małych dzieci i ciągle nieobecnym mężu nie jest łatwe....(więcej)
 • -23% Huśtawka
  od 23,02zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Małgorzata ceni sobie w życiu porządek. Całkowicie poświęca się pracy na uczelni, relaks traktując jak stratę czasu. Stara się realizować swój plan kariery, nakreślony lata temu. Nie może jednak wiedzieć, że życie przygotowało...(więcej)
 • -25% Pozytywka
  od 19,90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-01-13
  Gdy cichną weselne dzwony, nadchodzi proza życiaMonika nie wierzy własnemu szczęściu. Wystawny ślub, którego zazdrości jej cała wieś, bogaty i przystojny mąż oraz wspaniałe życie w okazałej willi teściów na warszawskim Żoliborzu....(więcej)
 • -23% Latawce
  od 21,56zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-01-17
  Grzegorz ma kilka lat, gdy jego ojciec opuszcza rodzinę. Chłopiec został z matką, z którą z każdym rokiem coraz trudnej mu się porozumieć. Ojciec był mistrzem i autorytetem, matka jest łatwowierną, kochającą, uległą kobietą. Ona...(więcej)
 • od 13,95zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2013-12-10
  Jak budować wzajemne relacje, pielęgnować miłość i dlaczego nie zawsze jest tak, jak sobie wymarzyliśmy? Maja i Adam uchodzą za wzorowe małżeństwo. Jednak myśląc o swoim życiu oboje czują...niedosyt. Szukając spełnienia...(więcej)
 • Igor trafia do szkoły z internatem. Jest skryty i unika ludzi. Gdy otrzymuje od wujka swój pierwszy aparat fotograficzny odkrywa pasję, która będzie towarzyszyć mu przez całe życie. Po kilku latach od zakończenia szkoły Igor poznaje...(więcej)
 • od 22,32zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Życie Małgosi dalekie jest od ideału. Czteroletni synek sprawia problemy, mąż coraz później wraca do domu, a teściowa wszystko wie najlepiej i krytykuje nawet zawartość lodówki. W pracy też nie jest różowo - zazdrosna koleżanka...(więcej)
 • -33% Pocztówki
  PIERWSZA SERIA AGNIESZKI LIS!Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać! A jednak i w słonecznym...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: