Autor: Agnieszka Osiecka

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 31.08zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-07-12
  Młodziutkiej panience z Saskiej Kępy zależało na samopoznaniu i osobistym rozwoju, bo jak na córkę artysty przystało miała silne poczucie własnego indywidualizmu. Chciała być nowoczesną, znaczącą podmiotowością taką więc, która... (więcej)
 • -21% Do dna
  Agnieszka Osiecka była związana ze sceną przez całe życie. Pisała wiersze, piosenki, powieści, opowiadania dla dorosłych i dla dzieci, ale także sztuki teatralne i widowiska telewizyjne. Pomysłowe, dowcipne, subtelne, bogate w piosenki i... (więcej)
 • -21% Jabłonie
  Pierwsze, dwutomowe wydanie wybranych utworów scenicznych Agnieszki Osieckiej. Agnieszka Osiecka była związana ze sceną przez całe życie. Pisała wiersze, piosenki, powieści, opowiadania dla dorosłych i dla dzieci, ale także... (więcej)
 • od 37.50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-28
  Osiecka zakochana, osądzana i bezlitośnie szczera w swoich zapiskach. Kolejny tom dzienników, bez którego nie sposób zrozumieć dziś Agnieszki Osieckiej. „Wolę być Niekochaną niż Grafomanem” – notuje. Osiecka w latach... (więcej)
 • od 44.70zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-12-17
  Wiersze znane i nieznane, śpiewane i nieśpiewane, już publikowane i całkowicie premierowe! Wiersze mniejsze. Wiersze większe. Liryczne, satyryczne, dramatyczne, polityczne, rodzinne, osobiste, dla chłopców i dla dziewcząt. Dla... (więcej)
 • od 44.75zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-12-17
  Wiersze znane i nieznane, śpiewane i nieśpiewane, już publikowane i całkowicie premierowe! Wiersze mniejsze. Wiersze większe. Liryczne, satyryczne, dramatyczne, polityczne, rodzinne, osobiste, dla chłopców i dla dziewcząt. Dla... (więcej)
 • od 23.86zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-03-15
  Autobiograficzny wywiad autorki z samą sobą. O KSIĄŻCE „Rozmowy w tańcu”; Agnieszka Osiecka [e-book w formatach epub i mobi]:O samotnym dzieciństwie w Warszawie, czasie wojny, edukacji, studiach na Uniwersytecie Warszawskim i w łódzkiej... (więcej)
 • -22% Czytadła
  Zbiór wnikliwych i świetnie napisanych felietonów Agnieszki Osieckiej o książkach. Te krótkie i przystępne teksty Agnieszka Osiecka pisała regularnie dla nieistniejącego już dziś literackiego magazynu "Ex Libris" (w latach 90.... (więcej)
 • od 24.91zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-04-24
  Zbiór filuternych, napisanych z niezwykłą lekkością, felietonów traktujących o relacjach damsko-męskich.  Miniaturowe historie miłosne pod piórem Agnieszki Osieckiej skrzą się nie tylko od dowcipu, ale też pełne są przewrotnej... (więcej)
 • od 31.24zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-03-22
  O KSIĄŻCE „Dzienniki. Tom 6: 1956–1958 i 1970”; Agnieszka Osiecka [e-book w formatach epub i mobi]: „Jestem młodą kobietą, a koło mnie tylu jest zmarłych, jakby przetoczyło się przez moje łóżko powstanie listopadowe.Czy karcisz... (więcej)
 • W ciężkim solidnym szufladzisku mam chusteczki do nosa, a także całą górę kretonowych i jedwabnych bluzek. Wśród nich moja ulubiona biała bluzka, która swego czasu nabrała dla mnie na tyle symbolicznego znaczenia, że napisałam o niej... (więcej)
 • od 29.88zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-08-09
  Wybór najpopularniejszych i najpiękniejszych piosenek oraz wierszy polskiej poetki! Agnieszka Osiecka miała wrodzony talent do pisania wierszy, które stawały się od razu chwytliwymi przebojami. Śpiewają je już od dziesięcioleci kolejne... (więcej)
 • On – dystyngowany starszy pan, geniusz słowa, liryczny humorysta. Ona – piękna, młoda i trochę szalona. Jeremi Przybora i Agnieszka Osiecka. Rządzą wyobraźnią milionów wrażliwców. Ich piosenki zna cała Polska. Ale nikt nie zna... (więcej)
 • od 20.90 zł Brak ofert
  On – dystyngowany starszy pan, geniusz słowa, liryczny humorysta. Ona – piękna, młoda i trochę szalona. Jeremi Przybora i Agnieszka Osiecka. Rządzą wyobraźnią milionów wrażliwców. Ich piosenki zna cała Polska. Ale nikt nie... (więcej)
 • od 35.28 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-26
  Tylko najbliżsi wiedzieli o dziennikach Agnieszki Osieckiej. Wreszcie trafiają do Czytelników!Dzienniki – pisane od dziewiątego roku życia aż do śmierci Poetki – to najintymniejszy z wszystkich tekstów Agnieszki Osieckiej. I choć w... (więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-20
  Agnieszka Osiecka prowadziła zapiski całe życie. Miała tak wielką potrzebę opisywania rzeczywistości, że gdy nie miała przy sobie „dziennikowego zeszytu”, zapisy pojawiały się w jakimś podręcznym notesie. Widać to w oddawanym do... (więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-19
  Rozpoczęcie wielotomowej edycji „Dzienników” Agnieszki Osieckiej było najważniejszym wydarzeniem literackim 2013 roku. Kolejny tom potwierdza wyjątkowość tej publikacji na tle dzienników innych polskich pisarzy.Umrzeć pijanymi Życiem... (więcej)
 • -15% Neponset
  od 23.88 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-05
  Jedno z najciekawszych wydarzeń literackich ostatnich lat. Powieść, której Agnieszka Osiecka nigdy nie zdecydowała się wydać, teraz ujrzała światło dzienne. Książka zaskakuje swą aktualnością, ma się wrażenie, że została... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: