Autor: Albert Camus

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 15.37zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-06-13
  Akcja "Dżumy", powieści, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos, rozgrywa się w opanowanym przez epidemię Oranie. Miasto, zamknięte i całkowicie pozostawione swej tragedii, stanowi alegorię nie tylko okupowanej Francji, ale w...(więcej)
 • od 22.39zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-08-17
  Ostatnia powieść jednego z najwybitniejszych pisarzy XX wieku. Rok  1913. Młody Francuz, Henri Cormery, przyjeżdża wraz z ciężarną żoną do niewielkiej miejscowości w Algierii, by objąć stanowisko rządcy. Zaraz po przyjeździe na...(więcej)
 • -10% Obcy
  od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-03
  Najsłynniejsza obok Dżumy powieść Camusa, uznawana za jedno z najbardziej niepokojących dzieł literackich XX w.   Bohater, przeciętny francuski urzędnik, wiedzie bezbarwne życie bez emocji. Nic nie robi nań wrażenia: ani związki...(więcej)
 • -10% Upadek
  od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2014-09-03
  Upadek to powieść wyznanie, jedna z bardziej niepokojących i poruszających książek Alberta Camusa. Niezwykła narracja pozwala czytelnikowi zbliżyć się do bohatera, który znajdował się na samym szczycie, póki nie zdał sobie sprawy, że...(więcej)
 •   Brak ofert
  Utwór powstał z osobistych doświadczeń autora, z przeżyć związanych z wojną, rozstaniami, śmiercią, zjawiskiem masowej zagłady, brakiem środków do życia, stałym poczuciem zagrożenia. Jest to jednak dzieło uniwersalne, pozwalające...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 32.99 Brak ofert
  Königs Erläuterung zu Albert Camus: L'Étranger - Der Fremde - Textanalyse und Interpretation mit ausführlicher Inhaltsangabe und Abituraufgaben. In einem Band bieten dir die neuen Königs Erläuterungen alles, was du zur Vorbereitung auf...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: