Autor: Alexandra Ivy

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.33 zł Brak ofert - premiera: 2012-08-29
  Dla tej kobiety nieśmiertelny mężczyzna wyrzeknie się swego dziedzictwa i da się pochłonąć rozkoszy, która napawa zachwytem i grozą...Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec... (więcej)
 • od 21.08 zł Brak ofert
  Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec wyjątkowej kobiety. W jej obronie Strażnik Wieczności nie zawaha się przed niczym. I nie ulęknie się niczego - poza miłością…Nieśmiertelny... (więcej)
 •   Brak ofert
    Nieśmiertelny mężczyzna i śmiertelna kobieta rozdarci pomiędzy obowiązkiem a palącym mrocznym pożądaniem… Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej kobiety. W jej... (więcej)
 •   Brak ofert
    Kobieta uwikłana w odwieczną walkę nieśmiertelnych.Dwóch mężczyzn, z których jeden pożąda jej miłości, drugi - jej krwi… Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej... (więcej)
 • od 22.31 zł Brak ofert
    On przysiągł chronić ją przed wszelkim niebezpieczeństwem. Poza swoją mroczną namiętnością...Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej kobiety. W jej obronie ... (więcej)
 •   Brak ofert
    Dla demonicznej kochanki nieśmiertelny mężczyzna przejdzie przez ogień piekielny Są potężni i wieczni, i spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej kobiety. W jej obronie Strażnik Wieczności ... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: