Autor: Andrzej Boruszewski

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -49% Zakład
  dziś najtaniej - od 4,80 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2012-05-04
  Historia zaczyna się w barze, w którym bogaty Ryszard zatrudnia młodego Pawła jako - kochanka swojej żony. Atmosferę podgrzeje żart - nieświadomej jego konsekwencji - kochanki Ryszarda. Do wrzenia dojdzie, gdy na przejeździe kolejowym...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,00 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-02-04
  W Typinie ktoś masakruje ludzi. Podejrzenie znowu pada na łosia z pobliskiego Ulewa. Zacny czytelniku, w Powrocie łosia spotkasz kilka postaci, które przeżyły w Łosiu oraz kilka nowych. Nie wszystkie polubisz, nie wszystkie przeżyją....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3,60 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2013-07-15
  Mysz, jak łatwo się domyślić, jest książką o kocie. Prócz głównego bohatera występuje w niej BMW (Banda Mądrego Wróbla), Babcia, Dziadek, Burak oraz kilka innych, mniej lub bardziej sympatycznych (i niesympatycznych)...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3,20 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-06-11
  Czy to możliwe, żeby łoś był seryjnym mordercą? To pytanie zadaje sobie wielu przerażonych mieszkańców Typina. Jeśli chcesz znać odpowiedź - kup Łosia. Łoś  da ci odpowiedź, a także rozrywkę i - jakże przydatną -...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,00 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-07-15
  Nie, nie śniła mu się, w każdym razie nic mu o tym nie wiadomo. Dlaczego więc o niej pomyślał, gdy się obudził? Przecież nie z powodu wyrzutów sumienia, bo tych nie powinien mieć. Nie powinien, czyli ma? Do diabła z tym. Jest...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,00 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-08-28
  Dzieci - te mniejsze i te większe - czasami się buntują, a swoją niezgodę na świat wyrażają w najrozmaitszy sposób: robią coś z włosami i ubraniami, słuchają "dziwnej" muzyki, na autorytety wybierają podejrzane...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: