Autor: Anna Edyk Psut

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 8,00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-02-12
  Za czym tęsknisz? Czy kiedyś się czegoś przestraszyłeś? Kogo kochasz? Z kim się przyjaźnisz? Wierszyki o uczuciach opisują wszystkie odcienie emocji. Wraz z bohaterami książeczki możesz się cieszyć z grzybobrania, przyjaźnić z...(więcej)
 • od 8,00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-04-15
  Kolarz Jacek, gimnastyczka Ola, hokeista Bolek i Ela, która z łuku strzela – to niektórzy sportowi bohaterowie książeczki Biegam, skaczę, pływam. Marzą o tym – być może tak samo jak ty – by stać się sławnymi sportowcami. Sięgnij...(więcej)
 • od 7,19 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  "Abecadło. Wierszyki o literkach" to kolorowa książeczka z sympatycznymi wierszykami o literkach. Dzięki nim dziecko pozna całe abecadło, a kolorowe, humorystyczne ilustracje uprzyjemnią...(więcej)
 • od 7,19 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  Prezentowana książka to zbiór ciepłych i sympatycznych wierszyków o różnych zjawiskach pogodowych. Dzieci dowiedzą się z niej, do czego można porównać przesuwające się po niebie chmurki, dlaczego wietrzyk jest psotny, jak motylek ...(więcej)
 • od 7,19 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-25
  Zgadywanki. Wierszyki dla dzieci to zbiór wesołych wierszyków-zagadek przygotowany z myślą o maluchach, które uwielbiają rozwiązywać zagadki. Każdy wierszyk można czytać na dwa sposoby: czytaj wierszyki z pięknymi ilustracjami lub...(więcej)
 • od 8,00 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-20
  Siostra mamy to ciocia, brat taty to stryjek, córka cioci to kuzynka. Jak się w tym wszystkim połapać? Jak to zrozumieć? Pomoże ci nasza wesoła książeczka! Znajdziesz w niej mnóstwo zabawnych wierszyków o Zuzi i jej rodzinie. Są tam ...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-09
  Magiczny świat to zbiór współcześnie pisanych baśni, w których spotkasz księżniczki, czarodziejów, wróżki, smoki, a także dzieci, zwierzęta i zabawki. To pełne magii i czarów opowieści, w których wszystko może się zdarzyć, ale...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: