Autor: Anna Fryczkowska

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -30% Równonoc
  Seria tajemniczych zaginięć nastoletnich chłopców, którzy zniknęli pod koniec lat 90. w Zachodniopomorskiem. Co łączy te dramaty? Czy chłopców ktoś porwał? Czy zamordował seryjny zabójca? Czy może to wszystko jest jednak dziełem...(więcej)
 • od 20.40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Kilka samotnych kobiet w domu na odludziu. Bawią się nie najgorzej, choć wkrótce śnieżyca odcina je od świata. I nagle jedna z nich zostaje zamordowana. W sytuacji ostatecznej w bohaterkach budzą się głęboko skrywane urazy. Sześć...(więcej)
 • od 20.40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-04-11
  Najnowsza książka laureatki Róży Gali za Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki). Powieść obyczajowa, która trzyma w napięciu jak najlepszy kryminał. W domu z ogródkiem żyje rodzina jak z obrazka: ona, on, dwoje dzieci. Ale jest...(więcej)
 • -16% Wdowinek
  Co się stało, że Aniela opuściła rodziców? Skąd ta 28-latka ma w sobie tyle gniewu? Dlaczego przez 10 lat nie kontaktowała się z domem i udawała, że jest znikąd? Z jakiego powodu większość kobiet w jej rodzinnym miasteczku obywa się...(więcej)
 • od 27.85 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Opowieść kryminalna o kobiecej sile i banalności zła. Po tragicznej śmierci męża Hanna Cudny rzuca wszystko i wraz z dwójką dzieci ucieka na wieś. Ma tu uczyć angielskiego, uprawiać ogród i być szczęśliwa. Wiejska sielanka to jednak...(więcej)
 • od 20.97 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-23
  Brawurowo ironiczna, ironicznie brawurowa powieść, która jest czymś więcej niż tylko kryminałem. Torturowany przed śmiercią nauczyciel angielskiego, zostaje znaleziony we własnym mieszkaniu. Pewna księgowa znika bez śladu. Ktoś w...(więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-20
  Inteligentna, ironiczna, przewrotna historia otłuszczania i odtłuszczania Jasi i Baśki, dwóch pozornie niemających ze sobą nic wspólnego pań.Roztrwonić urodę można z różnych powodów. Uzasadnionych i wydumanych. Ale skutek ten sam....(więcej)
 • od 24.50 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-12
  Jedna zapomniała o wszystkim, druga wolałaby nie pamiętać. Mistrzyni suspensu w nowej powieści o zemście i miłości.  Dwie kobiece bohaterki i nadmorski kurort w środku zimy. Zemsta, miłość, żałoba, ucieczka przed przeszłością,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: