Autor: Anna Fryczkowska

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -36% Równonoc
  Seria tajemniczych zaginięć nastoletnich chłopców, którzy zniknęli pod koniec lat 90. w Zachodniopomorskiem. Co łączy te dramaty? Czy chłopców ktoś porwał? Czy zamordował seryjny zabójca? Czy może to wszystko jest jednak dziełem...(więcej)
 • od 16,90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-12-12
  Jedna zapomniała o wszystkim, druga wolałaby nie pamiętać. Mistrzyni suspensu w nowej powieści o zemście i miłości.  Dwie kobiece bohaterki i nadmorski kurort w środku zimy. Zemsta, miłość, żałoba, ucieczka przed przeszłością,...(więcej)
 • od 19,68zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Kilka samotnych kobiet w domu na odludziu. Bawią się nie najgorzej, choć wkrótce śnieżyca odcina je od świata. I nagle jedna z nich zostaje zamordowana. W sytuacji ostatecznej w bohaterkach budzą się głęboko skrywane urazy. Sześć...(więcej)
 • od 19,89zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-11
  Najnowsza książka laureatki Róży Gali za Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki). Powieść obyczajowa, która trzyma w napięciu jak najlepszy kryminał. W domu z ogródkiem żyje rodzina jak z obrazka: ona, on, dwoje dzieci. Ale jest...(więcej)
 • -21% Wdowinek
  Co się stało, że Aniela opuściła rodziców? Skąd ta 28-latka ma w sobie tyle gniewu? Dlaczego przez 10 lat nie kontaktowała się z domem i udawała, że jest znikąd? Z jakiego powodu większość kobiet w jej rodzinnym miasteczku obywa się...(więcej)
 • od 23,04zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-05-20
  Inteligentna, ironiczna, przewrotna historia otłuszczania i odtłuszczania Jasi i Baśki, dwóch pozornie niemających ze sobą nic wspólnego pań.Roztrwonić urodę można z różnych powodów. Uzasadnionych i wydumanych. Ale skutek ten sam....(więcej)
 • od 25,65 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Opowieść kryminalna o kobiecej sile i banalności zła. Po tragicznej śmierci męża Hanna Cudny rzuca wszystko i wraz z dwójką dzieci ucieka na wieś. Ma tu uczyć angielskiego, uprawiać ogród i być szczęśliwa. Wiejska sielanka to jednak...(więcej)
 • od 26,60 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-23
  Brawurowo ironiczna, ironicznie brawurowa powieść, która jest czymś więcej niż tylko kryminałem. Torturowany przed śmiercią nauczyciel angielskiego, zostaje znaleziony we własnym mieszkaniu. Pewna księgowa znika bez śladu. Ktoś w...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: