Autor: Artur Baniewicz

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Rycerz Kipancho, zabójczo logiczny zabójca wiatraków.Ziejacz, prowincjonalny smok mocno zamieszany w geopolitykę.Niewidzialny perwers mordujący w zamtuzie „Różowy królik”.To tylko niektórzy spośród przeciwników, z jakimi zmierzyć...(więcej)
 • Czarownica Curdelia, wyuzdana morderczyni o sercu z kamienia.Nadpodludnik Boebbels, eksterminator potworów i podludzi.Brat Zecheniasz, twórca nieinwazyjnej metody planowania rodziny.To kolejni antagoniści Debrena z Dumayki, wędrownego...(więcej)
 • Tę klątwę rzucił prawdziwy fachowiec.Te góry omijają wiedźmini, inkwizytorzy i błędni rycerze.Tym kobietom od wieków nikt nie zdołał pomóc. Debren przekroczył granicę morvacką w złym miejscu i czasie. Szaleje śnieżyca, Lenda...(więcej)
 • Gdy smok pożąda dziewicy, a potężny feudał pragnie zemsty, gdy ściga cię gwiazda palestry i profesjonalni zabójcy smoków, a do twej głowy przystawi lufę zdesperowana dziewczyna, niełatwo o wpis do indeksu.Debren z Dumayki,...(więcej)
 • od 31.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-06-06
  Kryminał historyczny osadzony w realiach II Wojny Światowej, czyli rzeczywistości, która wydobywa z ludzi najbardziej zwierzęce instynkty. Bohaterowie powieści nie dzielą się na dobrych i złych, do czego przywykliśmy w przypadku...(więcej)
 •   Brak ofert
  Baza wojskowa sił pokojowych w Turkmenii. Wojna ledwie się tli, ale pociąga za sobą kolejne ofiary. Morale żołnierzy upada, na porządku dziennym są pijaństwo i narkotyki. Tymczasem rząd RP wycofuje się z obiecanych podwyżek pensji dla...(więcej)
 • -10% Kisuny
  od 28.71 zł Brak ofert - premiera: 2008-06-19
  W niedalekiej przyszłości Niezależna Republika Sambii, po odłączeniu się od Rosji, znajduje się w stanie permanentnej wojny z potężnym sąsiadem. Konflikt – na razie lokalny – może się jednak przekształcić w międzynarodowy. Gra o...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: