Autor: Artur Domosławski

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Pierwsza od czasu biografii "Kapuściński non-fiction" nowa książka Artura Domosławskiego. W zapadłej wiosce w brazylijskim interiorze ginie para obrońców Amazonii. W dalekim miasteczku w Andach „nieznani sprawcy“ polują na księdza,...(więcej)
 • -22% Wykluczeni
  od 24,68zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2016-03-16
  Artur Domosławski, autor najsłynniejszej na całym świecie biografii Kapuścińskiego, tym razem odmalowuje wielką panoramę globalnego Południa i zbiorowy portret ludzi wykluczonych, poniewieranych, przegranych, bez prawa głosu, bez...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2010-03-01
  Pierwsza tak obszerna, obejmująca całe życie i dzieło, książka o Ryszardzie Kapuścińskim (1932-2007), pióra wybitnego dziennikarza i reportera „Gazety Wyborczej”. Doskonale udokumentowana, pełna celnych analiz opowieść o...(więcej)
 • od 22,90 zł Brak ofert
  Autor "Gorączki" układa całość z opinii ludzi, którzy przeżyli i wiedzą, jak było i jest na Kubie, w Meksyku, Chile... Wypowiadają się rządzący i dysydenci, autorytety moralne oraz zwykli zjadacze chleba. Za pierwsze wydanie "Gorączki...(więcej)
 •   Brak ofert
  Noam Chomsky, Eric Foner, Rochard Rorty, Joseph Stiglitz, Howard Zin... Wszyscy oni mówią "nie" takiej Ameryce, jaką widzą. Choć różnią się poglądami, są głosem niezgody i buntu - intelektualnego i etycznego. W jaki sposób "wojna z...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: