Autor: Bartosz Adamiak

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 •   zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-05-03
  War... War never... tfu... chciałem powiedzieć, że świat bardzo zmienił się po Resecie. Czym dokładnie był Reset? Tego nie wie chyba nikt. A przynajmniej nikt oficjalnie nie przyzna się, że wie. Pewnego dnia system zawalił się, a świat... (więcej)
 •   zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2018-05-11
  Znaleziono trupa. Konkretnie, to znaleziono tego trupa nad ranem, gdy nad ośnieżonymi trotuarami unosiła się mgła. Gliniarze mieli nie lada problem, gdyż na miejsce zbrodni musieli dostarczyć inspektora Wiesława Kulickiego (pseudonim... (więcej)
 • od 1.40 zł Brak ofert
  Bohaterowie opowiadań to duet klasyczny do bólu, choć trochę przerysowany: Hern — superbohater ze słabościami do używek, kobiet i hazardu; Arktus — pomocnik, wioskowy głupek, opoka, zwykle obrywa najbardziej. Są wyjęci spod prawa, ale... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-28
  Witajcie w grodzie Tomwil, gdzie równie łatwo stracić życie dla paru goliatów, jak i spotkać babę z trzema cycami. A i gdy fortuna się do ciebie uśmiechnie, to też źle, bo uwagę na siebie przyciągniesz psychopatów sprawujących... (więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-28
  W drugim tomie sagi Era Mroku, Paweł (znany już jako Pablo Sauromata) musi odbyć podróż na daleką północ. W podziemiach opustoszałej twierdzy Rae Ragis spoczywa super-komputer zarządzający planetą. Jedynie jego reset może... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2016-03-13
  Lekka, pełna rubasznego humoru fantastyka osadzona w aurze surowej natury, mrocznych lasów i niepokojących wzgórz. Bohaterowie to duet klasyczny do bólu, choć trochę przerysowany: Hern — superbohater ze słabościami do używek, kobiet... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: