Autor: Bernard Werber

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.83zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-11-23
  Szalony eksperyment, który zmieni na zawsze przyszłość nadchodzących pokoleń… Żyjemy w erze drugiej ludzkości. Przed nami była już jedna. Po nas… przyjdzie czas na kolejną. Antarktyka, dno podziemnego jeziora. Paleontolog Charles... (więcej)
 • od 26.46zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-06-21
  Mniejsi, bardziej odporni i solidarni. Czy mikroludzie są przyszłością cywilizacji... czy jej końcem? Kontynuacja bestsellerowej powieści „Trzecia ludzkość”! Francuskie przedsiębiorstwo Pigmej Prod komercjalizuje usługi nowej rasy... (więcej)
 • od 25.86zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-11-15
  Najsłynniejszy naukowiec wśród pisarzy kontynuuje sagę o mikroludziach z apokalipsą w tle! Bernard Werber kontynuuje swoje poszukiwania idealnego świata. Opowieść splata to, co nieskończenie wielkie z tym, co nieskończenie małe. Siła... (więcej)
 • od 26.12zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-07-18
  W dzielnicy Montmartre w Paryżu żyją dwa niezwykłe koty. Bastet, narratorka, która chciałaby móc skuteczniej komunikować się z ludźmi. Pitagoras, kot doświadczalny, który na czubku głowy ma wejście na klucz USB umożliwiający mu... (więcej)
 • od 26.89zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-11-28
  Po raz kolejny Bernard Werber nie tylko prowadzi nas za rękę ku przygodzie, ale też zachęca do zadawania sobie pytań na temat naszej przyszłości i umiejętności czerpania możliwości z otaczającego nas świata.   W wieku dwudziestu ośmiu... (więcej)
 • od 27.24zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-02-10
  Pewnego poranka Gabriel Wells, popularny pisarz, budzi się i odkrywa, że umarł. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że został otruty. Mężczyzna wędruje po świecie żywych, lecz pozostaje widoczny tylko dla Lucy Filipini medium która... (więcej)
 • od 31.00zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2015-06-10
  Zwieńczenie bestsellerowej „Trylogii bogów”, której akcja rozgrywa się w mieście Olimpia, na wyspie Aeden. Tam znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest... (więcej)
 • Czego mogą nam zazdrościć mrówki? Humoru, miłości, sztuki. Czego mrówkom mogą zazdrościć ludzie? Harmonii z naturą, nieświadomości istnienia uczucia strachu, porozumienia absolutnego? Czy po tysiącleciach niewiedzy dwie... (więcej)
 • Pierwsza część bestsellerowej trylogii, której akcja rozgrywa się w mieście Olimp, na wyspie Aeden. Tam właśnie znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-13
  Druga część bestsellerowej trylogii, której akcja rozgrywa się w mieście Olimp, na wyspie Aeden. Tam znajduje się niezwykła szkoła, w której rolę nauczycieli pełni dwunastu bogów greckiej mitologii. Ich zadaniem jest nauczanie sztuki... (więcej)
 • od 26.70 zł Brak ofert
  W Fontainebleau dochodzi do serii tajemniczych morderstw: jako pierwsi giną bracia Salta, cenieni chemicy. Komisarz Jacques Méliès ma wyjaśnić zagadki tych śmierci. Młoda dziennikarka Laetitia Wells również włącza się do śledztwa... ... (więcej)
 • od 25.81 zł Brak ofert
  Doskonałe połączenie elementów nauki, filozofii i pierwszorzędnej fabuły. Kultowa książka przetłumaczona na 35 języków. „Berbard Werber stał się niezaprzeczalnie jednym z najbardziej popularnych francuskich pisarzy. Architekt... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: