Autor: Beth Revis

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.64 zł Brak ofert - premiera: 2013-03-09
  Pierszy tom bestsellerowej trylogii Beth Revis. Nieodległa przyszłość. Siedemnastoletnia Amy i jej rodzice biorą udział w misji kosmicznej, której celem jest zaludnienie nowej planety. Podróż ma trwać trzysta lat, dlatego pasażerowie...(więcej)
 • od 26.64 zł Brak ofert
  Drugi tom bestsellerowej trylogii Beth Revis. Po obaleniu dyktatury dotąd kierujących misją na pokładzie "Błogosławionego" znów panuje radość i spokój. Wkrótce Starszy dowiaduje się jednak, że załoga statku skrywała przed nim...(więcej)
 • od 26.64 zł Brak ofert
  Trzeci tom bestsellerowej trylogii Beth Revis. Amy i Starszy w końcu opuszczają klaustrofobiczne ściany „Błogosławionego”. Są gotowi zacząć od początku — stworzyć nowy dom na Centauri-Ziemi. Na planecie, dla której Amy przebyła...(więcej)
 • od 29.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-29
  Kontynuacja thrillera science fiction "W otchłani". Po obaleniu dyktatury dotąd kierujących misją na pokładzie "Błogosławionego" znów panuje radość i spokój. Wkrótce Starszy dowiaduje się jednak, że załoga statku skrywała przed nim...(więcej)
 • od 29.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-02
  Trzeci tom bestsellerowej trylogii Beth Revis. Amy i Starszy w końcu opuszczają klaustrofobiczne ściany Błogosławionego. Są gotowi zacząć od początku stworzyć nowy dom na Centauri-Ziemi. Na planecie, dla której Amy przebyła...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: