Autor: Charlotte Link

Znaleziono: 21 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27.39zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2013-09-02
  Wyjazd na Boże Narodzenie do Yorkshire, krainy wyżynnych torfowisk w północnej Anglii, miał być prezentem urodzinowym i ostatnią próbą uratowania rozpadającego się małżeństwa. Jednak od początku Barbarze i Ralphowi Ambergom nic się... (więcej)
 • od 32.64zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-10-15
  Na rozległych wrzosowiskach północnej Anglii znaleziono zwłoki zaginionej rok wcześniej czternastoletniej Saskii Morris. Niedługo potem ginie kolejna nastolatka, Amelie Goldsby. Policja w Scarborough ogłasza alarm. Czy w obu przypadkach... (więcej)
 • -17% Bez winy
  od 30.00zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-09-15
  Sierżant Kate Linville podróżuje pociągiem do Yorku, gdy niespodziewanie zdjęta paniką współpasażerka prosi ją o pomoc: prześladuje ją obcy mężczyzna. Pada kilka strzałów, kobiety w ostatniej chwili salwują się... (więcej)
 • od 30.69zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2013-06-11
  Londynem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Bezbronne, samotne kobiety padają ofiarą sadystycznego i doskonale zorganizowanego mordercy. A wszystkie tropy prowadzą do dzielnicy, w której mieszka pewien samotnik. Długo wyczekiwana... (więcej)
 • od 28.80zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2017-01-11
  Charlotte Link, autorka wielu bestsellerów, w przejmujący sposób opisuje chorobę i śmierć swojej siostry Franziski. To nie tylko najbardziej osobiste dzieło pisarki, dające również wgląd w jej własne życie, ale także poruszające... (więcej)
 • od 23.70zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2012-05-15
  Oczekująca na samolot do Gibraltaru Elaine Dawson nie bardzo wie, co począć, gdy z powodu mgły zostają odwołane wszystkie loty. Zagubiona na ogromnym lotnisku Heathrow przyjmuje zaproszenie młodego, atrakcyjnego mężczyzny, by przenocować... (więcej)
 • od 27.94zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2013-07-10
  Od lat spędzają wspólnie urlop w idyllicznej angielskiej posiadłości Stanbury: jej właścicielka Patricia wraz z mężem Leonem i dwiema córkami, psycholog Tim z cierpiącą na depresję żoną Evelin, naukowiec Aleksander z córką Ricardą... (więcej)
 • -15% Złudzenie
  od 26.89zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-05-05
  Prawda, nawet ta o własnym mężu, może być śmiertelnie niebezpieczna. Nowy kryminał z wątkiem psychologicznym, pióra bestsellerowej autorki Charlotte Link. Peter Simon, odnoszący sukcesy biznesmen, kochający mąż i ojciec znika... (więcej)
 • od 29.90zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-04-10
  „W tej powieści roi się od barwnych, mrocznych postaci, zaś czytelnik rozkoszuje się opowiadaną historią, mimo że cały czas czuje ciarki na plecach”. Für Sie Maximilian ostatnie sześć lat spędził w klinice psychiatrycznej.... (więcej)
 • -40% Czas burz
  od 20.99zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2020-01-15
  Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego.Osiemnastoletnia Felicja wiedzie spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich. Dumna i uparta dziewczyna nie interesuje się światem... (więcej)
 • Trzecia Rzesza, rok 1938. W państwie pod rządami Adolfa Hitlera panuje antysemityzm, a przeciwnicy władzy muszą się liczyć z represjami. Za chwilę oblicze Europy i całego świata się zmieni, ale młodziutka Belle Lombard nie interesuje... (więcej)
 • od 26.40zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2012-05-15
  W niewielkim, sennym nadmorskim miasteczku w północnej Anglii zostaje w wyjątkowo bestialski sposób zamordowana studentka. Policja drepcze w miejscu, gdyż morderca nie zostawił żadnych śladów. Parę miesięcy później, w pobliżu... (więcej)
 • od 31.90zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2013-12-26
  Słoneczny sierpniowy dzień kończy się dla Matthew Willarda koszmarem. Wracając ze spaceru z psem, dociera na opustoszały parking, na którym czeka na niego żona. Zastaje tylko samochód, po Vanessie ginie wszelki ślad. Matthew jest... (więcej)
 • od 32.80zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2014-05-28
  Brutalne morderstwo i mroczne tajemnice sprzed lat pogrzebane na idyllicznej angielskiej wyspie… Karin Palmer, ogarnięta chęcią zmiany dotychczasowego życia, decyduje się wyjechać na angielską wyspę Guernsey, gdzie przed laty spędziła... (więcej)
 • od 31.45zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2014-11-10
  Po śmierci męża życie Rebecki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać. Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza... (więcej)
 • od 31.45zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2013-06-07
  W lesie niedaleko małej miejscowości w okolicach Augsburga znaleziono zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Policja i bliscy zamordowanej stoją przed prawdziwą zagadką, gdyż kobieta ta zaginęła bez śladu przed kilkoma laty. Dopiero telefon... (więcej)
 • Doskonały, mroczny i pełen napięcia thriller światowej sławy pisarki. W pobliżu skalistej wyspy Skye tonie jacht niemieckiego małżeństwa, Livii i Nathana Moore. Rozbitkowie uchodzą z życiem, ale tracą cały dobytek. Ocalałym z... (więcej)
 • od 28.17zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-05-20
  David Bellino, pozbawiony skrupułów bogacz, otrzymuje anonimy z pogróżkami. Mężczyznę od lat prześladują lęki  na jawie i koszmary we śnie. Tajemnicze wiadomości stają się pretekstem do konfrontacji z przeszłością. David zaprasza... (więcej)
 • Niemcy, lata 70. Felicja dożyła sędziwego wieku, ale nadal jest twardą kobietą biznesu, zarządczynią majątku i głową rodziny. Jej relacje z córkami pozostawiają jednak wiele do życzenia, szczególnie z Belle, która cierpi z powodu... (więcej)
 • od 32.50 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-30
  Kate Linville, policjantka pracująca w Scotland Yardzie, czuje, że odebrano jej szczęśliwe życie. Ojciec był jedyną osobą, którą ta nieśmiała i samotna kobieta tak naprawdę kochała, więc kiedy zostaje w brutalny sposób zamordowany... (więcej)
 • od 33.50 zł Brak ofert - premiera: 2018-05-09
  A co, jeśli w niewłaściwym momencie podejmiesz złą decyzję?   Simon razem z dziećmi zamierza spędzić spokojne Boże Narodzenie na południu Francji. Nic jednak nie układa się po jego myśli. Tuż przed świętami dzieci odwołują swój... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: