Autor: Christophe Andre

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-02-10
  Popraw jakość życia w prosty i łatwy sposób Medytacja to droga do cichej rewolucji w twoim życiu: uczy, jak zwolnić, cieszyć się życiem, stawiać czoła codziennym trudnościom. Dzięki niej możesz odnaleźć wewnętrzny spokój i... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.43 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-06-02
  Czy zdarza ci się czasem pomyśleć: Nie warto polegać na innych? A może unikasz silnego zaangażowania w relacje i marzysz o pełnej niezależności? Żyjemy w czasach, w których królują autonomia i samowystarczalność. Wmawia się nam, że... (więcej)
 • od 28.11zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Już od dwóch tysięcy lat ludzie medytują, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie. Korzyści z medytacji potwierdzają obecnie liczne badania naukowe. Świecka i przystępna praktyka uważności stosowana jest w gabinetach lekarskich, w... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert
  Nie bój się być szczęśliwy! Christophe André w swojej najnowszej książce, we właściwy sobie lekki i przystępny sposób wprowadza nas w tajniki psychologii pozytywnej. Autor posługuje się przykładami z życia własnego i... (więcej)
 • od 34.99 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-19
  Dobry humor, wewnętrzny spokój, ufność, pogoda ducha… Ale także chandra, niepokój, nostalgia, irytacja, rozpacz… Mieszanka emocji i myśli, stany naszej duszy, są tym, co łączy nas ze światem. Nieustannie wpływają na nasze życie,... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2019-10-31
  Ciągłe spełnianie oczekiwań spływających z zewnątrz odrywa nas od istoty duszy. Życie wewnętrzne jest wszystkim, co sobie uświadamiamy, gdy stopniowo odwracamy naszą uwagę od tych wymagań. Paradoksalnie to właśnie wtedy dostrzegamy,... (więcej)
 • od 40.50 zł Brak ofert - premiera: 2018-10-24
  Książka łączy w sobie urodę pięknego albumu z reprodukcjami arcydzieł malarstwa i użyteczność podręcznika, w którym autor uczy nas – w sposób poetycki i konkretny jednocześnie – jak żyć bardziej świadomie, jak być bardziej... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: