Autor: Chuck Wendig

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.03 zł Brak ofert - premiera: 2015-11-18
  WOJNA SIĘ NIE KOŃCZY…   Druga Gwiazda Śmierci została zniszczona, a Imperator i Darth Vader strąceni w niebyt. To druzgoczące wieści dla Imperium i wielki triumf Sojuszu Rebelii. Ale bitwa o wolność galaktyki jeszcze się nie... (więcej)
 • od 29.75 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-13
  Imperium to tylko jeden z problemów Rebeliantów…Kolejna książka z uniwersum Star Wars osadzona pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w „Powrocie Jedi” a „Przebudzeniem mocy”.Imperator nie żyje, ostatni zwolennicy Imperium... (więcej)
 • od 29.75 zł Brak ofert - premiera: 2017-10-11
  Trzecia część serii Koniec i początek.Kolejna część cyklu, którego akcja rozgrywa się pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem mocy.Po raz pierwszy w tej generacji w galaktyce została przywrócona demokracja. Nowa Republika jest wyczerpana... (więcej)
 • -10% Drozdy
  od 21.59 zł Brak ofert
  "Miriam Black wie, kiedy umrzesz. Ma niewiele ponad 20 lat, ale widziała już, jak umierają setki ludzi: w wypadkach, w szpitalnych łóżkach, w domu, na ulicy, wszędzie. A raczej: jak umrą. Ponieważ Miriam Black widzi przyszłość.... (więcej)
 • od 17.99 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-12
  Druga część przygód niezwykłej kobiety obdarzonej niezwykłym darem. Miriam próbuje. Naprawdę się stara, ale bezskutecznie. Życie z Luisem nie układa się tak, jak powinno. Szczerze mówiąc, w ogóle się nie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: