Autor: Clare Connelly

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 6.79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-05-30
  Matilda Morgan, w ramach przysługi dla córki swojego szefa, jedzie zamiast niej na tydzień na Wyspę Prim’amore u wybrzeży Włoch. Ma zadecydować, czy warto kupić wyspę i wybudować tam hotel. Wyrażając zgodę na tę...(więcej)
 • od 6.79zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-10-10
  Włoski biznesmen Pietro Morelli nie zamierzał się żenić. Nie potrafi jednak odmówić prośbie umierającego przyjaciela, amerykańskiego senatora, by poślubić jego córkę. W przeciwnym razie młodziutka, piękna i bardzo bogata...(więcej)
 • od 6.79zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-03-20
  Po dwóch miesiącach małżeństwa Skye dowiaduje się, że Matteo poślubił ją wyłącznie po to, by chciał odzyskać hotel w Rzymie. Przed laty ojciec Skye kupił go od dziadka Mattea. Zakochana w mężu Skye nie może się pogodzić z...(więcej)
 • od 6.79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-04-04
  Siedemnastoletni Nikos Kyriazis nie został zaakceptowany przez rodziców swej ukochanej Marnie Kenington. Nie był dość dobry dla córki angielskiego arystokraty. Poprzysiągł sobie, że jeszcze pokaże Keningtonom, na co go stać....(więcej)
 • od 16.63 zł Brak ofert
  Für den heißen Millionär Jack zu arbeiten, ist für Gemma eine Qual. Tag für Tag erträgt sie seine elektrisierende Nähe, ohne ihrem Verlangen nachzugeben. Warum muss Jack nur immer wieder seine Verführungskünste an ihr ausprobieren? Wenn er...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: