Autor: David Hewson

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-01-18
  Zabawa, która przemieniła się w krwawą ceremonię.  Para amerykańskich turystów, żądna zdobycia trofeum z zagranicznej wycieczki, na własną rękę organizuje wykopaliska w pobliżu lotniska. Zamiast jednak oczekiwanego starożytnego...(więcej)
 • Mroczna i nastrojowa powieść Davida Hewsona Domek dla lalek rozgrywa się w tempie zapierającym dech w piersiach. „To pędzący w ciemną noc pociąg porwany przez szaleńca”, napisał o niej Lindwood Barclay, autor bestsellerowych powieści...(więcej)
 • od 21.90zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-01-28
  Kolejny kryminał z detektywem Pieterem Vosem w roli głównej. Amsterdam. Parada świąteczna, w czasie której dochodzi do porwania ośmioletniego dziecka. Wszystko wskazuje na to, że córeczka biednej gruzińskiej imigrantki...(więcej)
 • Autor serii kryminalnej Dochodzenie w kolejnej misternej odsłonie. Na starodawnym cmentarzu na wyspie San Michele ekshumowano ciało młodej dziewczyny i wyrwano jej z rąk jakiś przedmiot. Tak rozpoczyna się niezwykła historia. Młody naukowiec...(więcej)
 • Rzym, upalne lato, puste ulice. Sara Farnese siedzi w Bibliotece Watykańskiej i czyta starożytną książkę kucharską. Podchodzi do niej mężczyzna z wypchaną reklamówką w dłoni. Znajomy. Zmiata z biurka Sary wszystko, co na nim leży, i...(więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert
  Kopenhaska policja szuka mordercy młodej prawniczki. Szef wydziału zabójstw wie, że w skomplikowanym śledztwie pomóc może tylko Sarah Lund, przed dwoma laty usunięta ze służby. Ona jedna nie wierzy w winę męża ofiary i zamach...(więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Morderstwo młodej i pięknej dziewczyny wstrząsa nie tylko jej szczęśliwą rodziną i przyjaciółmi. Kto i dlaczego mógłby chcieć zamordować uroczą, niewinną i wspaniałą Nannę? Nikt. Czyli wszyscy. Mgliste, niejasne opisy, mylące...(więcej)
 • od 35.90 zł Brak ofert
  Sarah Lund ma poprowadzić trudne śledztwo w sprawie szczątków znalezionych w kopenhaskim porcie, tymczasem nie może się już doczekać awansu i przeniesienia do Działu Operacji, Planowania i Analiz. Chce się zająć domem i zadbać o...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: