Autor: Dawid Kain

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10,00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Zaskakujący horror psychologiczny! Punkt wyjścia to historia trzech mężczyzn, których losy zbiegły się w pewnej białej chacie - tajemniczym miejscu, gdzie nawet najcięższe choroby zmieniane są w literaturę. To mroczna opowieść o...(więcej)
 • od 14,99zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-12
  Bliska przyszłość, w której ludzie zasłonili sobie świat nakładkami nowej sieci – Immersjonetu. Żyją w gigantycznych kompleksach mieszkalnych, z całodobową obsługą dronów i botów. Magdalena Kordowa musiała porzucić studia i...(więcej)
 • Ktoś ze scen z ich życia i wycinków snów zmontował mroczne, przerażające, psychodeliczne dzieło. Czy zdołają odkryć tożsamość prześladującego ich reżysera, zanim będzie za późno?Oczy pełne szumu to nowe, radykalnie zmienione...(więcej)
 • od 20,91zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-03-17
  Życie w świecie opanowanym przez książkoholików nie jest łatwe, ale Edward Egan, mieszkaniec Postmoderny i nieuleczalny utracjusz, stara się skupiać na jego jasnych stronach. Dostarczając czytelniczym narkomanom dobrej jakości...(więcej)
 •   Brak ofert
  Najlepsi zagraniczni i polscy twórcy bizarro zapraszają do wejścia na Bizarro Bazar – czekają tu na Was 22 premierowe opowiadania, które wgniatają w glebę surrealistycznymi pomysłami, niepokoją psychodeliczną atmosferą i wywołują...(więcej)
 • od 4,99 zł Brak ofert
  Wojna świrów i skończyły się pokojowe manewry! Dawid Kain i Kazimierz Kyrcz Jr wywołali prawdziwą wojnę – Wojnę świrów!Co wspólnego mają ze sobą leśmianowski Dusiołek, megalomański pisarz Roger oraz...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 0,01 Brak ofert - premiera: 2016-02-28
  W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności...(więcej)
 •   Brak ofert
  Bizarro – nowy gatunek literacki, który zbombarduje Twój mózg i storpeduje umysł. Teksty czerpiące z tradycji kultowego kina grozy, surrealizmu i klasyki czarnego humoru spod znaku Vonneguta wprowadzą Cię w odmienny stan świadomości już...(więcej)
 •   Brak ofert
  Trzeci z kolei zbiór opowiadań zgranego duetu autorskiego Kain & Kyrcz nie zawiedzie czytelników, którzy już znają twórczość obu pisarzy, a miło zaskoczy tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z autorami. W ich prozie...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: