Autor: Donato Carrisi

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.23zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2017-04-11
  MROCZNE SEKRETY WIECZNEGO MIASTA W NOWEJ POWIEŚCI NAJPOPULARNIEJSZEGO WŁOSKIEGO AUTORA THRILLERÓW Paenitentiaria Apostolica, zwana także Trybunałem Dusz.Watykańska instytucja, której działalność –oficjalnie zakazana – jest tylko... (więcej)
 • od 23.31zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-03-14
  MAŁE WŁOSKIE MIASTECZKO SKRYWA MROCZNĄ TAJEMNICĘ.CZY TO MOŻLIWE, ŻEBY MŁODA DZIEWCZYNA PO PROSTU ROZPŁYNĘŁA SIĘ WE MGLE?CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ Z NIĄ STAŁO?Detektyw Vogel zrobi wszystko, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia.... (więcej)
 • od 19.50zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-01-30
  Gwałtowna burza doprowadza do awarii elektrowni i zmusza władze Rzymu do ogłoszenia dwudziestoczterogodzinnej przerwy w dostawie prądu. A już przed pięciuset laty papież Leon X w tajemniczej bulli ostrzegał, aby chronić Rzym przed... (więcej)
 • od 24.64zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-02-24
  Dziesięć lat po premierze bestsellerowego Zaklinacza Donato Carrisi powraca z nową przerażającą zagadką Podobno zło jest banalne. Ale o przeciwniku, z którym przyjdzie się zmierzyć Mili Vasquez można powiedzieć wszystko, lecz na pewno... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2021-06-16
  Nowa powieść jednego z najpopularniejszych włoskich pisarzy, autora słynnego „Zaklinacza”, którego thrillery cenią m.in. Michael Connelly oraz Ken Follett.   Ten sekret już zbyt długo pozostaje w... (więcej)
 • od 26.33zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-03-21
  Nowy thriller autora Zaklinacza Paenitantiaria Apostolica, zwana też Trybunałem Sumienia – powołany w XII wieku organ Kościoła zajmujący się osądzaniem ludzkich grzechów i gromadzący informacje pozyskane w trakcie spowiedzi – ma... (więcej)
 • od 28.80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Druga część cyklu, którego bohaterką jest detektyw Mila Vasquez. Mrożący krew w żyłach i trzymający w napięciu thriller, przywołujący na myśl takie filmy jak Milczenie owiec czy Siedem. Autor książki jest znany czytelnikom... (więcej)
 • od 29.23zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-02-12
  Sześć odciętych ludzkich rąk zakopanych w ziemi. Pięć zaginionych dziewczynek. Kim jest szósta, niezidentyfikowana ofiara? Kiedy ją porwano? Czy istnieje choć cień szansy, że jeszcze żyje? Na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w... (więcej)
 • Samantha budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia, co się stało, niczego nie pamięta. Towarzyszy jej mężczyzna, który przedstawia się jako doktor Green, policyjny profiler. Terytorium jego łowów to umysł przesłuchiwanego człowieka. Tam... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: