Autor: Donato Carrisi

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.67zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-03-21
  Nowy thriller autora Zaklinacza Paenitantiaria Apostolica, zwana też Trybunałem Sumienia – powołany w XII wieku organ Kościoła zajmujący się osądzaniem ludzkich grzechów i gromadzący informacje pozyskane w trakcie spowiedzi – ma...(więcej)
 • MAŁE WŁOSKIE MIASTECZKO SKRYWA MROCZNĄ TAJEMNICĘ.CZY TO MOŻLIWE, ŻEBY MŁODA DZIEWCZYNA PO PROSTU ROZPŁYNĘŁA SIĘ WE MGLE?CO TAK NAPRAWDĘ SIĘ Z NIĄ STAŁO?Detektyw Vogel zrobi wszystko, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia....(więcej)
 • od 28.80zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Druga część cyklu, którego bohaterką jest detektyw Mila Vasquez. Mrożący krew w żyłach i trzymający w napięciu thriller, przywołujący na myśl takie filmy jak Milczenie owiec czy Siedem. Autor książki jest znany czytelnikom...(więcej)
 • od 24.40zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-11
  MROCZNE SEKRETY WIECZNEGO MIASTA W NOWEJ POWIEŚCI NAJPOPULARNIEJSZEGO WŁOSKIEGO AUTORA THRILLERÓW Paenitentiaria Apostolica, zwana także Trybunałem Dusz.Watykańska instytucja, której działalność –oficjalnie zakazana – jest tylko...(więcej)
 • Gwałtowna burza doprowadza do awarii elektrowni i zmusza władze Rzymu do ogłoszenia dwudziestoczterogodzinnej przerwy w dostawie prądu. A już przed pięciuset laty papież Leon X w tajemniczej bulli ostrzegał, aby chronić Rzym przed...(więcej)
 • od 30.21zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-02-12
  Sześć odciętych ludzkich rąk zakopanych w ziemi. Pięć zaginionych dziewczynek. Kim jest szósta, niezidentyfikowana ofiara? Kiedy ją porwano? Czy istnieje choć cień szansy, że jeszcze żyje? Na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.85 zobacz oferty z 8 księgarni
  Samantha budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia, co się stało, niczego nie pamięta. Towarzyszy jej mężczyzna, który przedstawia się jako doktor Green, policyjny profiler. Terytorium jego łowów to umysł przesłuchiwanego człowieka. Tam...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: