Autor: Donna Leon

Znaleziono: 11 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.38zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-28
  Książka uhonorowana japońską nagrodą Suntory jako najlepsza powieść kryminalna roku. Smierć w La Fenice to pierwsza część popularnego cyklu powieści kryminalnych o komisarzu Brunettim, który tropi przestępców... (więcej)
 • od 14.70zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-06-09
  Pewnego popołudnia komisarz Guido Brunetti otrzymuje telefon od roztrzęsionej dyrektor prestiżowej weneckiej Biblioteki Merula - ktoś ukradł część stron z kilku bardzo rzadkich i cennych woluminów. Pierwsze przesłuchania wskazują, że... (więcej)
 • od 17.55zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Wenecki inspektor, komisarz Brunetti rozwiązywał już w swojej karierze bardzo różne sprawy: od szokujących zbrodni, po drobne przestępstwa. Jednak w „Wodach wiecznej młodości” pochłonie go sprawa, co do której nie wiadomo nawet, czy... (więcej)
 • od 17.16zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-03-19
  W dwudziestej już powieści ze znanego i cenionego cyklu komisarz Guido Brunetti zostaje wezwany późną porą na służbę z powodu śmierci starszej samotnej kobiety. Choć na zwłokach są ślady walki, lekarz sądowy stwierdza, że przyczyną... (więcej)
 • od 16.17zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-03-28
  W Śmierci w La Fenice, pierwszej powieści z tego bardzo poczytnego cyklu, Donna Leon zapoznała czytelników z wytwornym i okrutnym światem opery oraz z jedną z najznakomitszych żyjących włoskich sopranistek, Flavią Petrelli. Teraz Flavia... (więcej)
 • od 18.48zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-03
  Cierpliwość i wytrzymałość Brunettiego zostają wystawione na najcięższą jak dotąd próbę. Podczas przesłuchania butnego i aroganckiego mężczyzny, oskarżonego o podanie śmiertelnej dawki narkotyków młodej dziewczynie, daje się... (więcej)
 • od 17.50zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-27
  O powieści „Pokusa przebaczenia”; autor: Donna Leon [e-book do pobrania w formacie epub i kindle mobi]: Kiedy z komendy weneckiej policji wycieka ważna informacja, komisarzowi Brunettiemu powierzone zostaje zadanie wykrycia, który z jego... (więcej)
 • od 14.77zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-03-24
  Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na weneckim Campo Santo Stefano ginie czarnoskóry mężczyzna, jeden z nielegalnych imigrantów trudniących się handlem ulicznym, tak zwanych vu cumpra (od vuoi comprare? - chcesz kupić?). Morderstwo... (więcej)
 • Pewnego ranka z weneckiego kanału zostaje wyłowione ciało nieznanego mężczyzny z pokiereszowaną twarzą. Sekcja zwłok wykazuje, że wykrwawił się na śmierć wskutek ran zadanych nożem, a za życia cierpiał na rzadką chorobę, która... (więcej)
 • od 12.60zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-06-16
  Kolejna powieść kryminalna z komisarzem Brunettim w głównej roli. Tym razem bohater otrzymuje dwie sprawy do rozwiązania. Pierwsza z nich dotyczy niewielkim wykroczeniem w prowadzeniu sklepu, popełnionego przez przyszłą synową... (więcej)
 • od 17.10 zł Brak ofert
  Na kolacji u teściów komisarz Guido Brunetti poznaje signorę Marinello, żonę wpływowego przedsiębiorcy. Jest nią oczarowany, bo jak się okazuje, łączy ich zamiłowanie do dzieł rzymskich klasyków, Wergiliusza i Cycerona. Intryguje go... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: