Autor: Eve Ainsworth

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10.34zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-10-25
  Czy zawsze czas leczy rany? Gabi to popularna i lubiana w szkole dziewczyna. Ma wielu znajomych oraz ogromny talent do jazdy na deskorolce. Niestety, nie wszystko jest tak piękne, jak się wydaje… Jedno niespodziewane wydarzenie sprawia,...(więcej)
 • Marty i Daisy udają przez całe życie. Marty udaje, że jego mama z dnia na dzień nie traci kontaktu z rzeczywistością. Daisy udaje, że jej rodzice nie wykańczają się, opiekując się jej nieuleczalnie chorym bratem. Oboje udają, że...(więcej)
 • -45% Zadurzenie
  od 12.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-18
  Will jest przystojny i kochający. O takim chłopaku zawsze marzyła Anna. Jest także humorzasty i nieprzewidywalny. Miota się między obsesją, a czymś znacznie mroczniejszym… Czy Anna rozpozna znaki, póki nie jest za późno?...(więcej)
 • od 13.71zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-03-21
  Kiedy Alfie Turner traci matkę, jego świat rozpada się na tysiąc kawałków. Bez niej chłopak i jego ojciec nie potrafią już być rodziną. Nie umieją poradzić sobie z tą startą. I wtedy Alfie spotyka Alice. Dziewczyna ma swoje problemy,...(więcej)
 • od 11.89 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-23
  Jeden prześladowca, jeden cel, dwie ofiary… Jess jest otyła, nosi niemodne ubrania, jest nieśmiała i nie chce rzucać się w oczy. Kez to jej przeciwieństwo – przebojowa, atrakcyjna i jedna z najbardziej popularnych dziewcząt w szkole....(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: