Autor: Ewa Ostrowska

Znaleziono: 17 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 51,48zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-09-05
  English for Dietetics to pierwszy podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego na poziomie B1/B2 wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego przeznaczony dla studentów dietetyki. Powstał dzięki...(więcej)
 • od 12,59zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-02-24
  „– Moja córka, wrażliwa, zdolna, inteligentna, z rozwiniętym poczuciem estetycznym, wśród prostactwa – syk ojca. – Po kądzieli tylko Florczak – syk matki. – Ale po mieczu Miłobędzka. Moi, świętej pamięci, rodzice nie...(więcej)
 • od 11,03zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-02-24
  „Aniołki z ul. Śliwkowej” to pełna humoru opowieść o rezolutnej Fredzi, która z paczką przyjaciół przeżywa zwariowane przygody. Jest w nich miejsce na wesołą zabawę, pełne niebezpieczeństw perypetie i wielką tajemnicę bardzo...(więcej)
 • od 10,88zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-02-24
  Pięcioletnia Ewcia uwielbia zabawy z babcią i dziadkiem. Wspólnie przeżywają niezwykłe przygody: jeżdżą na safari, zjeżdżają w wannie po śniegu, układają wierszyki... Poza tym babcia gotuje najlepszą na świecie kaszkę i piecze...(więcej)
 • -31% Kamuflaż
  od 22,90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Mocny, przerażający thriller psychologiczny Nevada – małe miasteczko w stanie Iowa. Ciche, spokojne, w którym nic się nie dzieje, aż do dnia, kiedy tuż sprzed domu Hellen i Williama Barkinsów znika w dziwnych...(więcej)
 • od 6,40zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Bogna, uczennica renomowanego liceum, nie potrafi zaaklimatyzować się w nowym środowisku, wśród rówieśników pochodzących z bogatych i wpływowych rodzin, z którymi dzieli ją wszystko. Wydarzy się jednak coś, co sprawi, że uczniowie...(więcej)
 • od 5,60zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-02-24
  Joasia opuszcza swoje rodzinne miasto i przeprowadza się na wieś do chorej babci, która potrzebuje pomocy w prowadzeniu gospodarstwa. Nie potrafi jednak odnaleźć się w nowym środowisku. Nie tak wyobrażała sobie swoją przyszłość....(więcej)
 • od 63,20zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-09-28
  Pierwsza na polskim rynku nowoczesna publikacja poświęcona diagnostyce laboratoryjnej w dietetyce. Ogromnym atutem tej publikacji jest kompleksowe omówienie różnych stanów chorobowych z punktu widzenia lekarza, diagnosty laboratoryjnego i...(więcej)
 •   Brak ofert
  Kasia traci wszystko, co w życiu ważne: męża, który odszedł do bogatszej, miłość syna obwiniającego ją o odejście ojca oraz dobrze płatną pracę. Zmuszona okolicznościami podejmuje pracę woźnej w szkole podstawowej. Wydarzenia te...(więcej)
 • od 16,15 zł Brak ofert
  Co łączy czternastoletnią Karolinę i jej zwariowaną babcię z mafią narkotykową? Co tak naprawdę wydarzyło się na Wyspie Przemytników? No i dlaczego Karolina uwielbia straszyć swojego brata bliźniaka? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi...(więcej)
 • od 13,60 zł Brak ofert
  Danka ma 14 lat i wielkie kompleksy na punkcie własnego wyglądu. Na domiar złego ma niesamowicie piękną i mądrą siostrę bliźniaczkę. Obie wychowywane są przez zwariowaną i niezwykle pomysłową mamę. Kiedy nadchodzą wakacje, cała...(więcej)
 • od 19,00 zł Brak ofert
  Kasia traci wszystko, co w życiu ważne: męża, który odszedł do bogatszej, miłość syna obwiniającego ją o odejście ojca oraz dobrze płatną pracę. Zmuszona okolicznościami podejmuje pracę woźnej w szkole podstawowej. Wydarzenia te...(więcej)
 • od 14,40 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Fabianów. Miasto skorumpowanych polityków i biznesmenów, gdzie sprawiedliwość trzyma się w kieszeni, a prawda kupowana jest za pieniądze. Zamordowano nastolatkę. Czy prowadzącym śledztwo uda się ująć sprawców i ujawnić kulisy...(więcej)
 • od 14,40 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Marta zmaga się z traumatycznymi przeżyciami i za wszelką cenę pragnie uwolnić się od wspomnień z dzieciństwa, przez lata molestowana przez ojczyma, odrzucona przez matkę. Nadzieją na wyrwanie się z piekła przeszłości jest...(więcej)
 • od 10,80 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Karolowi Borowieckiemu, właścicielowi luksusowej białej willi z różanym ogrodem, podrzucane są karteczki-wyroki, karteczki-ostrzeżenia z ręcznie wykaligrafowanym tekstem: PAMIĘTAJ O RÓŻY, które budzą w nim potworny strach. Podczas...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-24
  Tajemnicza śmierć kobiety. Czy to tylko nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może dokładnie zaplanowane morderstwo? Z pozoru łatwa, rutynowa sprawa gmatwa się, gdy dociekliwy prokurator Andrzej Dolecki przystępuje do rozwikłania...(więcej)
 • od 14,40 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-24
  „Przygody króla Gucia i króla Maciusia” to piękna opowieść o baśniowym królestwie, w którym niepodzielnie panuje wyobraźnia i gdzie spełniają się marzenia, nawet te najbardziej pospolite. Król Gucio i król Maciuś to niesforni i...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: