Autor: Fannie Flagg

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.02zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-03-14
  Każde miasto skrywa tajemnice, które nie powinny wyjść na światło dzienne… Nowa powieść autorki niezapomnianych Smażonych, zielonych pomidorów Bestseller dziennika „The New York Times” Elmwood Springs w Missouri to zwykłe...(więcej)
 • od 21.13zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-11-14
  Opowieść wigilijna, która wniesie wiele radości do naszych domów. Już ponad pół miliona czytelników znalazło w niej swój balsam dla duszy! Gdzieś na południu Alabamy, w najdalszym zakątku tego stanu, nad brzegami rzeki wolno...(więcej)
 • od 23.73zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-08-14
  Niebo jest właśnie tu, gdzie mieszkasz. Niebo to twoja rodzina, przyjaciele, sąsiedzi. Codzienne troski, małe radości, cuda zwykłego dnia... Bestseller "The New York Times". Słyszeliście już? Starszej pani Elner przydarzył się...(więcej)
 •   Brak ofert
  Każdy wokół nas, żywy, czy martwy ma swój sekret. Dowiedz się tego z kryminalno-komicznego dzieła Fannie Flagg... Ukończyła szkołę wdzięku z najlepszym wynikiem, umie złożyć ozdobną serwetkę na ponad czterdzieści osiem sposobów,...(więcej)
 • od 25.99 zł Brak ofert
  "KULTOWA KSIĄŻKA, KTÓRA STAŁA SIĘ INSPIRACJĄ FILMU Evelyn przechodzi ciężkie chwile – twierdzi, że jest za młoda, żeby być starą, i za stara, żeby być młodą. Gdy odwiedza teściową w domu spokojnej starości, poznaje wiekową...(więcej)
 • od 21.57 zł Brak ofert
  "Fannie Flagg powraca z nową, wciągającą, pełną humoru i rodzinnych tajemnic powieścią! Jeden list wywraca do góry nogami uporządkowane życie Sookie i podważa wszystko, co wiedziała o sobie, swojej rodzinie i przeszłości. Bohaterka...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: