Autor: Gianrico Carofiglio

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.49zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-08-26
  Najnowsza bestsellerowa powieść z mecenasem Guerrierim! 200 000 sprzedanych egzemplarzy we Włoszech! Jest wiosna, dziwna i niezdecydowana jak nastrój Guida Guerrieriego. Odstawiony na boczny tor przez wydarzenie, które zmusza go do...(więcej)
 • -20% Cicha fala
  od 25.54zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-06-02
  Mrok, trauma i walka ze złem. Kameralna historia kryminalna w stylu noir. Walka z bezwzględnymi przestępcami, funkcjonariusz jednostki antynarkotykowej na skraju załamania nerwowego i wstrząsająca zbrodnia. Kameralna, poruszająca powieść...(więcej)
 • od 25.59zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-08-17
  Gorzka refleksja o przemijaniu świata, gdy i wielki sukces, i błąd życiowy przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.Enrico Vallesi, pisarz, który kiedyś świetnie zadebiutował, pod wpływem powracających wspomnień i poczucia bezsensu...(więcej)
 •   Z zamkniętymi oczami to drugi tom bestsellerowej trylogii kryminalnej Gianrica Carofiglia. Sprawcy przemocy wobec kobiet nie mogą pozostać bezkarni. Chyba, że mowa o szacownym obywatelu, profesorze medycyny, synu jednego z najbardziej...(więcej)
 •   Południowe Włochy, schyłek XX wieku. W jednej z nadmorskich miejscowości zostaje zamordowany dziewięcioletni chłopiec – prawdopodobnie zbrodni dokonano na tle seksualnym. Dla prokuratury jedynym podejrzanym jest Senegalczyk Thiam Abdou,...(więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2012-09-19
    Mecenas Guido Guerrieri, samotnik, intelektualista i erudyta, a przede wszystkim specjalista od spraw karnych, otrzymuje kolejną delikatną sprawę do rozwiązania. Do jego kancelarii zgłaszają się zamożni państwo Ferraro. Pół roku...(więcej)
 •   Brak ofert
    Kolejne spotkanie z mecenasem Guerierim! Ponad wszelką wątpliwość to trzecia część doskonale przyjętego w Polsce kryminalnego cyklu Gianrica Carofiglia, sędziego z południowych Włoch, który czas wolny od wymierzania sprawiedliwości...(więcej)
 • od 29.99 zł Brak ofert
  Bari - eine Leiche wird mit durchschnittener Kehle aufgefunden. Der Fall ist eindeutig: Der junge Mann, der beim Verlassen des Tatorts gesehen wird, wird sofort überführt - er schweigt beharrlich. Doch weder gibt es ein Motiv noch eine Verbindung...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: