Autor: Gregg Hurwitz

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -23% Orphan X
  Człowiek, którego nie ma to legendarna postać. Budzi respekt, więc zwykło się o nim mówić tylko szeptem. Istnieją pogłoski, że na prośbę osób potrzebujących pomocy zrobi wszystko. Jest tylko jeden warunek: ludzie ci muszą na tę...(więcej)
 • od 23.60zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-07-11
  Człowiek, którego nie ma to legendarna postać. Budzi respekt, więc zwykło się o nim mówić tylko szeptem. Okazuje się, że Orphan X jest kimś więcej niż tylko legendą. Evan Smoak, bo tak się nazywa, uczestniczył w tajnym programie...(więcej)
 • od 26.55 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-28
  Mike Winegate miał trudne dzieciństwo – był pozostawiony na placu zabaw w wieku czterech lat i wychował się w domu dziecka. Nikt nigdy się po niego nie zgłosił, a on ma mgliste wspomnienie o swoich rodzicach. Jako dorosły może wreszcie...(więcej)
 • od 30.51 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-03
  ZŁO MA WIELE TWARZY „Za każdym razem, kiedy sądził, że widział wszystko, na ostry dyżur trafiał pacjent, który przesuwał granicę jego zawodowych doświadczeń”. „Świat ma niewyczerpane zasoby niespodzianek”. David Spier –...(więcej)
 • od 27.40 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-22
  Nate nie widzi sensu w dalszym życiu i postanawia popełnić samobójstwo – chce skoczyć z okna budynku pobliskiego wieżowca. W dniu, w którym chce zakończyć swoje życie, wydarza się coś zupełnie nieoczekiwanego. Na bank, który mieści...(więcej)
 • od 49.98 zł Brak ofert
  Als »Nowhere Man« wird Evan Smoak von Verbrechern auf der ganzen Welt gefürchtet; für die, die ihn jagen, ist er »Orphan X«, ein abtrünniger Regierungskiller mit eigenem Moralkodex. Um seine früheren Taten zu sühnen, nutzt er seine...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: