Autor: Helena Kowalik

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23,50zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2016-03-16
  Zbiór reportaży o trudnych do przeniknięcia mrokach ludzkiej duszy.Dlaczego tak się stało, że miłość łącząca na początku zwyczajnych ludzie z późniejszej perspektywy, już na sali sadowej, okazuje się uczuciem chorym, skoro...(więcej)
 • Jak obywatel Śliwa został fałszywym konsulem generalnym Austrii? Czym zajmowali się po godzinach biesiadnicy z „czerwonej oberży”? Jak to się stało, że większość kobiet w Rejowie nagle zaczęła ubierać się w najnowsze...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert - premiera: 2011-11-18
  "Warszawa kryminalna" - tom reportaży sądowych Heleny Kowalik jest pierwszym od 65 lat pitavalem dotyczącym wyłącznie stołecznej metropolii. Sprawy z wokandy zostały tak dobrane, aby tworzyły panoramę charakterystycznych przestępstw w...(więcej)
 • od 20,99 zł Brak ofert
  "Warszawa Kryminalna" II - drugi tom reportaży sądowych Heleny Kowalik to pitawal głośnych procesów karnych ostatnich pieciu lat, jakie toczyły się w stołecznych sądach. Autorka nadal tak dobiera tematykę spraw karnych, aby tworzyły...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-10-09
  Historie opisane w książce zdarzyły się naprawdę Opowieści z życia wzięte zapierają dech w piersiach Pacjent kontra lekarz kulisy procesów, ważne pytania i odpowiedzi Książka składa się z dwóch części. Są reportaże z procesów...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: