Autor: Isabel Allende

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.95zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2021-01-27
  Pisarski debiut Isabel Allende, który przyniósł jej tytuł jednej z najważniejszych i najbardziej utalentowanych pisarek iberoamerykańskich XX wieku. Przepełniona pasją i przemocą historia burzliwych losów trzech pokoleń rodziny Trueba i... (więcej)
 • od 22.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Nowa powieść supergwiazdy literatury iberoamerykańskiej. Niezwykła historia miłości dwojga ludzi, którzy myśleli, że w ich życiu zapanowała już zima. W samym środku brooklyńskiej śnieżycy sześćdziesięcioletni Richard... (więcej)
 • Nowa powieść autorki bestsellerowego Domu duchów! Historia obejmująca dziesięciolecia i przemierzająca kontynenty, podążającą za dwojgiem ludzi, którzy uciekają przed wojną w poszukiwaniu nowego domu. Hiszpania, styczeń 1939... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2021-06-29
  Ile człowiek jest w stanie zrobić dla miłości? Jak wiele może dla niej poświęcić? Chile, połowa XIX wieku. Przed drzwiami domu bogatej rodziny zostaje znaleziona maleńka Eliza, niemowlę zawinięte w męską kamizelkę i włożone do... (więcej)
 • od 20.93 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-18
  Alma Belasco, bogata dama ze znanej i szanowanej rodziny, niespodziewanie porzuca dostatnie życie i przenosi się do Lark House, nietypowego domu seniora pełnego ekscentrycznych staruszków. Tam zaprzyjaźnia się z jedną z pracownic, Iriną... (więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-08
  Akcja powieści toczy się w Kaliforni, w 2012 roku. Sześćdziesięcioczteroletni mężczyzna i piątka nastolatków mieszkających w różnych częściach świata grają przez Internet w „Rippera”, grę fabularną, w... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: