Autor: J.C. Bradbury

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 18.60zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-07-26
  Nastoletnia Tracy, urodzona traperka, wychowana w dzikich ostępach Alaski, spędza całe dnie na tropieniu zwierząt i powożeniu psim zaprzęgiem w lasach otaczających jej rodzinny dom. Chociaż czuje się bezpieczna w tej dziewiczej krainie,...(więcej)
 • W 987 r., po śmierci ostatniego władcy z dynastii Karolingów, francuscy lordowie wybrali na króla Hugona Kapeta. Zapoczątkował on dynastię, która rządziła Francją do 1328 r. Podczas jej rządów postępował proces scalania...(więcej)
 • od 33.50zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-11-29
  Ray Bradbury, jeden z najpopularniejszych dwudziestowiecznych pisarzy amerykańskich, zachwycał pokolenia czytelników nastrojowymi opowieściami science fiction, fantasy i grozy. W tym niezwykłym zbiorze zebrano trzy najpopularniejsze książki...(więcej)
 • od 17.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-04-22
  Przerażająco prorocza powieść o przyszłości w świecie postliterackim… Guy Montag jest strażakiem. Jego praca polega na niszczeniu najbardziej zakazanego ze wszystkich dóbr, źródła wszelkich niesnasek i nieszczęść: książek. ...(więcej)
 • od 24.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-04-26
  Nowy Jork, miasto, które inspiruje. Miasto, które przyciąga. Miasto, w którym wszyscy trwają w oczekiwaniu na to, co się za chwilę zdarzy.             1967. Robert Mapplethorpe wie, że jest artystą. Od dzieciństwa w Queens...(więcej)
 • -20% Green Town
  od 37.95zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-07-20
  Zbiór powieści i opowiadań, których akcja rozgrywa się w miasteczku Green Town. Niezwykłe historie o krainie dzieciństwa, widzianej z wielką nostalgią i miłością, opowieści o budzeniu się samoświadomości nastoletnich bohaterów,...(więcej)
 • od 23.60 zł Brak ofert
  Jest seksowny, czarujący, fantastyczny... I będzie twój. Za odpowiednią cenę... Dla fanów Faceta na telefon - pikantna, demaskatorska, szczera i pełna wdzięku opowieść mężczyzny, który przyjemność uczynił swoim zawodem i który o...(więcej)
 • od 21.70 zł Brak ofert
  Ciąg dalszy Spod Kołdry – bestsellerowej spowiedzi londyńskiego Faceta na telefon Kolejne szczere, pikantne i pełne wdzięku wyznania mężczyzny, który przyjemność uczynił swoim zawodem i który o kobietach wie (prawie) wszystko... ...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: