Autor: J.K. Rowling

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.33zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2013-12-03
  Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję i zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a. Strike jest weteranem...(więcej)
 • -24% Jedwabnik
  od 24.24zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-09-23
  Pisarz Owen Quine zaginął. Żona zleca prywatnemu detektywowi Cormoranowi Strike’owi odnalezienie męża. Kobieta sądzi, że Owen po prostu zniknął na kilka dni, jak to zdarzało się już wcześniej. Jednak sprawa może być znacznie...(więcej)
 • CIĄG DALSZY NOWYCH PRZYGÓD W ŚWIECIE CZARODZIEJÓW J.K. ROWLING Po tym, jak został zdemaskowany i schwytany w Nowym Jorku, Gellert Grindelwald, potężny czarnoksiężnik, spełnia swą groźbę i ucieka w dramatycznych okolicznościach. Jego...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Tym razem Harry będzie musiał się zmierzyć z tajemniczym...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Harry znów spędza nudne, przykre wakacje w domu...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Jeśli cię ciekawi, skąd pochodzi złoty znicz, w jaki...(więcej)
 •   Brak ofert
  Uwaga: e-booki z cyklu o Harrym Potterze kupimy po polsku wyłącznie w serwisie Pottermore.com, prowadzonym przez autorkę. Zobacz inne e-booki fantastyczne z polskich księgarni! Zbiór pięciu opowieści. Każda z nich ma własny...(więcej)
 • od 27.99 zł Brak ofert
  UWAGA: Ze względu na brak praw do publikowania darmowego fragmentu treści książki, dostępny darmowy fragment zawiera wyłącznie spis treści. Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: