Autor: Jack Kerouac

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -50% Listy
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.95 zobacz oferty z 11 księgarni
  "Opracowali Bill Morgan i David Stanford Jacka Kerouaca i Allena Ginsberga — pisarzy, ikony kultury, najbardziej znanych przedstawicieli „beat generation” — łączyła nie tylko wrażliwość artystyczna, ale także głęboka, wieloletnia... (więcej)
 • -12% Pic
  od 17.61zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-03-12
  „Pic” to opublikowana już po śmierci autora mini-powieść, której bohaterem jest murzyn imieniem Pic, który postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie i wieść życie włóczęgi. Jack Kerouac - (1922-1969) - prozaik i poeta;... (więcej)
 • -7% Podziemni
  od 18.51 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-12
  „Podziemni” to napisana w trzy dni i trzy noce kultowa już dziś powieść wpisująca się w nurt literatury bitnikowskiej, której fabuła oparta jest na krótkotrwałym romansie autora z czarnoskórą pięknością Alene Lee (Mardou Fox) w... (więcej)
 • od 25.95 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-16
  Wybitny amerykański powieściopisarz o życiu i religii Buddy. Przenikliwa analiza życia Buddy i zajmująca lekcja podstaw religii buddyjskiej. W połowie lat pięćdziesiątych Jack Kerouac, katolik, przeżył fascynację buddyzmem.... (więcej)
 •   Brak ofert
  Opracowali Bill Morgan i David Stanford.Jacka Kerouaca i Allena Ginsberga — pisarzy, ikony kultury, najbardziej znanych przedstawicieli „beat generation” — łączyła nie tylko wrażliwość artystyczna, ale także głęboka, wieloletnia... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: