Autor: Jakub Porada

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Poznaj kulturalne oblicze Poznania, wybierz się na dansing w Świnoujściu, poczuj magię Beskidów, spotkaj łosia w dolinie Biebrzy i odwiedź dolnośląską Loarę.Dziesięć weekendowych wypadów w ciekawe zakątki naszego kraju widzianych...(więcej)
 • od 21,00zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-04-13
  Myślisz o urlopie? Wykorzystuj weekendy i każdy wolny dzień. Podpowiem ci, jak to zrobić. Barcelona, Brighton czy Liverpool? A może morawska toskania albo węgierska puszta? Wystarczy poszukać w sieci biletów albo usiąść za kółkiem....(więcej)
 • od 22,38zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-10-26
  Powieść obyczajowa o dorastaniu w latach osiemdziesiątych, o realiach tamtej epoki i o muzyce, która jak nic innego zapadła w pamięć każdemu, kto wtedy jej słuchał. O wyborach, których dokonujemy, i konsekwencjach, jakie musimy...(więcej)
 • od 31,41 zł Brak ofert
  Urlop możesz mieć co tydzień, a Europa jest tańsza, niż ci się wydaje.Nadchodzi weekend i nie wiesz, dokąd pojechać? Boisz się korków na polskich drogach, kolejek po gofra nad morzem lub przepychanek po oscypka w...(więcej)
 • od 19,44 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Ironiczna, bawiąca do łez i szczera aż do bólu opowieść o dorastaniu w PRL-u. Tak sobie wyobrażam Kielce, symbol, jako szczyt ohydy, Jako jakiś Paramount najgorszej małomiasteczkowej brzydy. A może piękne to jest, ach, miasteczko,...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: