Autor: James Patterson

Znaleziono: 23 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.52zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-04-22
  W osiemnastej powieści z serii Alex Cross detektyw waszyngtońskiej policji rozwiązuje dwie zagadki: uprowadzenia oraz zamachów terrorystycznych.  Dzieci prezydenta USA zostają porwane ze szkoły. Cross dowiaduje się o tym przypadkiem,... (więcej)
 • od 21.62zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2015-09-30
  W osiemnastej powieści z serii Alex Cross detektyw waszyngtońskiej policji rozwiązuje dwie zagadki: uprowadzenia oraz zamachów terrorystycznych. Dzieci prezydenta USA zostają porwane ze szkoły. Cross dowiaduje się o tym przypadkiem,... (więcej)
 • od 23.86zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-03-28
  Abbie Elliot i jej trzy najlepsze przyjaciółki opuszczając pokład prywatnego helikoptera, wkroczyły do najbardziej luksusowego i pełnego przepychu hotelu, w jakim kiedykolwiek miały okazję nocować. Z okien ich luksusowego apartamentu widać... (więcej)
 • Wszyscy myślą, że Emmy Dockery zwariowała. Owładnięta obsesją na punkcie odkrycia związku między setkami podejrzanych podpaleń, Emma rzuciła pracę badaczki w FBI. Teraz za dnia nieustannie ogląda porozwieszane po całej sypialni wycinki... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-12
      RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku. Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy i sportowcy. Elita chroni elitę. Ekipy... (więcej)
 • od 16.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-09-19
  RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku.Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy, biznesmeni i gwiazdy sportu. Elita chroni... (więcej)
 • -22% ZOO
  od 23.31zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-06-29
  Nikt poza młodym naukowcem nie zauważa, że z przyrodą dzieje się coś niepokojącego, zagrażającego bezpieczeństwu ludzi. Zaczęło się od śmierci opiekuna zwierząt pracującego w zoo w Los Angeles. Zginał zaatakowany przez parę... (więcej)
 • od 25.52zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-19
  Max Einstein nie jest typową dwunastolatką. Potrafi złamać zabezpieczenia systemów komputerowych, wymyśla genialne wynalazki i rozmawia z Albertem Einsteinem. Wszystko w życiu dziewczynki zmienia się, gdy razem z innymi nieprzeciętnymi... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 23.92 zobacz oferty z 11 księgarni
  Max Einstein nie jest typową dwunastolatką. Bierze udział w tajnych misjach, wymyśla genialne wynalazki i rozmawia z Albertem Einsteinem.Jednak odwaga, wyobraźnia i wiedza Max oraz jej przyjaciół z Centrum Mądrych Inicjatyw zostają... (więcej)
 • od 24.50zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2012-11-09
  W początkach swojej kariery w waszyngtońskiej policji Alex Cross przeżył wielką osobliwą tragedię - na oczach detektywa niezidentyfikowany snajper zastrzelił jego ciężarną żonę Marię, pozostawiając go z trójką małych... (więcej)
 • To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…Zniknie wszystko. Dostęp do wody, prądu, twoich oszczędności. Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział, co się dzieje. Nie... (więcej)
 • od 18.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-22
  RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku. Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy i sportowcy. Elita chroni elitę. W Nowym Jorku trwa... (więcej)
 • od 18.99 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Intrygujący i dostarczający wielu emocji kryminał bestsellerowego pisarza Jamesa Pattersona. Seryjny morderca grasuje po ulicach Nowego Jorku eliminując bogatych i wpływowych mieszkańców miasta. RED – elitarny oddział... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert
  RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku. Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy i sportowcy. Elita chroni elitę. Hunter Alden ma na... (więcej)
 • od 20.80 zł Brak ofert - premiera: 2013-02-01
  "Nina Bloom jest odnoszącą sukcesy prawniczką i kochającą matką. Zrobiłaby wszystko by chronić swoje życie, które zaczęła po przeprowadzce do Nowego Jorku, nawet kosztem okłamywania wszystkich włącznie z jej córką. A ma dużo do... (więcej)
 • od 22.24 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-15
  Ktoś uprowadza dzieci najbogatszych mieszkańców Nowego Jorku. Rodzice są bezsilni, nie mogą im pomóc. Porywacza nie interesuje bowiem okup ani dostęp do władzy – on organizuje ofiarom swoisty egzamin z wiedzy na temat ekologii i biedy na... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-17
  Dziennikarz, Nick Daniels, przeprowadza wywiad z mało znanym celebrytą w bardzo znanej nowojorskiej restauracji. Wywiad przerywa tragiczne morderstwo, które ma miejsce kilka metrów od ich stołu. Zamachowcowi udaje się uciec tak szybko jak... (więcej)
 • -10% Czarownica
  od 23.31 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-28
  Pierwsza z serii powieści o młodych czarodziejach (CZAROWNICA, DAR, OGIEŃ). Rządy w kraju przejmuje zbrodniczy reżim, na którego czele stoi Ten, Który Jest Jedyny. Zgodnie z zasadami Nowego Ładu, każdy aspekt życia jest kontrolowany przez... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-11
  Podczas romantycznej kolacji do domu czołowego aktora Marcusa Dowlinga wkrada się włamywacz. Kiedy jego żona wpada na przestępcę, sytuacja wymyka się spod kontroli, po której pozostaje jedynie pusty sejf i martwe ciało. Tej samej nocy,... (więcej)
 • -5% Dar
  od 25.65 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-10
  Kolejny tom trylogii młodzieżowej o nastoletnich czarodziejach, autorstwa bestsellerowego amerykańskiego pisarza, lidera światowych list sprzedaży książek, Jamesa Pattersona. Whit i Wisty uciekają z rąk Nowego Ładu. Podczas powrotu do... (więcej)
 • od 28.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-08
  Kolejny tom trylogii młodzieżowej o nastoletnich czarodziejach, autorstwa bestsellerowego amerykańskiego pisarza, lidera światowych list sprzedaży książek, Jamesa Pattersona. Po egzekucji rodziców Whit i Wisty zostają rozdzieleni, a... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: