Autor: James Thompson

Znaleziono: 4 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

  • od 29.80 zł Brak ofert
    Taki kryminał napisałby Simon Beckett, gdyby mieszkał za kręgiem polarnym Lektura obowiązkowa dla fanów Stiega Larssona, Henninga Mankella i Jo Nesbo. „Booklist” Wydania w 12 krajach Nominacje do najważniejszych nagród w kategorii... (więcej)
  • od 28.30 zł Brak ofert
      Sprawa morderstwa somalijskiej imigrantki z Aniołów śniegu pozostawiła inspektora Kari Vaarę z blizną na twarzy, chroniczną bezsennością, uporczywą migreną i nieprzemijającymi wyrzutami sumienia. Rok później Vaara mieszka w... (więcej)
  • od 29.52 zł Brak ofert
    Inspektor Kari Vaara nie pracuje już w helsińskim wydziale zabójstw - został oddelegowany do kierowania tajną jednostką do walki z przestępczością zorganizowaną.Ta wiadomość poraża jego ukochaną żonę w dwa dni po narodzinach ich... (więcej)
  • od 31.16 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-01
    Inspektor Kari Vaara już nie dowodzi tajną policyjną specgrupą do walki z przestępczością zorganizowaną, która wprowadzała w Helsinkach swoje porządki. Popełniali przestępstwa, żeby walczyć z przestępstwami. Byli nietykalni.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: