Autor: Jane Green

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.45zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-11-16
  Grace i Ted Chapmanowie są powszechnie uważani za idealną, wpływową parę literacką. Ted odnosi sukcesy jako powieściopisarz, a jego żona jest piękną, stylową i beztroską panią domu. Nikt jednak nie widzi tego, co kłębi się pod...(więcej)
 • od 25.45zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-07-20
  Jedna chwila zapomnienia wystarczyła by zniszczyć szczęście budowane przez lata. Czy wystarczy miłości, przebaczenia i zaufania, by je na nowo odbudować? Gabby od dwudziestu lat wiedzie cudowne życie u boku męża Eliota. Od dnia, w...(więcej)
 • „Porywająca i przejmująca powieść o tym, jak znaleźć odwagę, by żyć pełnią życia. Jane Green w swym najlepszym wydaniu”. Emily Giffin   Czerwiec 1998. Catherine Coombs, lat 27, znana też jako Cat, nie ma lekkiego życia. Mieszka w...(więcej)
 • od 29.00 zł Brak ofert
  Rok po rozwodzie Kit wreszcie czuje, że los ponownie skierował jej życie na właściwe tory. Z wyfiokowanej żony biznesmena z Wall Street zmieniła się w naprawdę szczęśliwą, spełnioną, pewną siebie kobietę. Ma dzieci, które kocha nad...(więcej)
 • od 30.00 zł Brak ofert
  Ona, on i jego dzieci - chwytająca za serce historia patchworkowej rodziny XXI wieku, która na przekór statystykom szuka prawdziwego szczęścia... Kolejna znakomita pozycja  mistrzyni literatury kobiecej. Przez większość dorosłego życia...(więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert
  Sylvie i Maggie mieszkają na przeciwległych wybrzeżach USA i właśnie wyprawiają z gniazda dorastające dzieci. Obie są po czterdziestce i obie mają mężów, którzy spędzają w podróży więcej czasu, niżby sobie tego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: