Autor: Jaros��aw Abramow Newerly

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.87zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2020-04-19
      Nostalgiczne wspomnienia młodego pisarza ze spotkań z twórcami paryskiej „Kultury”. Ta garstka niezłomnych mieszkańców Maisons-Laffitte skupionych wokół Redaktora, Jerzego Giedroycia, to znaczy jego brat Henryk, Maria i Józef... (więcej)
 • od 24.10zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-07-17
  Błyszcząca superforteca B-29 stała gotowa do startu. […\  Rick z Bobem lubili patrzeć na te olbrzymy o rozpiętości skrzydeł większej niż niejeden most, dygocące jak rozjuszony byk przed walką. Miało to w sobie coś z... (więcej)
 • od 31.25zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-01-01
    Lwy mojego podwórka to jedna z najciekawszych książek wspomnieniowych. Jarosław Abramow Newerly, założyciel STS-u, dramaturg i powieściopisarz, zabiera czytelników w podróż do świata, którego już dziś nie ma. Opowiada o życiu... (więcej)
 • od 13.97 zł Brak ofert
  II część książki "Nawiało nam burzę". Koniec Kresów II Rzeczypospolitej, życie na Podolu przed wojną i pod okupacją - sowiecką i niemiecką. Opisane z humorem polsko-ukraińskie waśnie, przyjaźnie, nienawiść i miłość. Audiobook w... (więcej)
 • od 13.97 zł Brak ofert
  Pan Zdzich podbija serca czytelników swą prostą filozofią życia, barwnym językiem i dobrodusznym humorem. Podobnie jak wojak Szwejk Haszka ma niezliczoną ilość przygód i uwielbia o nich opowiadać. W doświadczeniach i przypadkach Pana... (więcej)
 • od 13.97 zł Brak ofert
  „17 września 1939 r. do Hadyńkowiec nawiało burzę”. Pełna autentyzmu audioksiążka o dramatach polsko - ukraińskiej rodziny, którą nawałnica wojny rozrzuciła po całym świecie. Wspaniała interpretacja Ksawerego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: