Autor: Jerzy Kosiński

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • dziś najtaniej - od 11.95 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-08-21
  Zebranie w monografii 18 rozdziałów będących rozwinięciem i uszczegółowieniem wystąpień z konferencji TAPT, ale także poruszających nieprezentowane na konferencji tematy powinno być atrakcyjne dla wielu czytelników...(więcej)
 • od 16.32zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-05-25
  Jonathan Whalen, syn amerykańskiego króla stali i dziedzic bajecznej fortuny, traktuje swoje życie jako jeden wielki eksperyment. Egzotyczne podróże, narkotyki i seks, najrozmaitszego typu prowokacje i manipulowanie ludźmi służą mu do...(więcej)
 • -20% Kroki
  od 19.50zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-01-10
  “Kroki”  to zbiór obrazków, wspomnień, reminiscencji. Obrazków, bo nie każdy z epizodów ma fabułę. Czasem jest to właśnie wspomnienie, czasem fantazja. Często szkice zebrane w tym tomiku szokują swobodą czy nawet drastycznością...(więcej)
 • od 17.34zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2010-12-22
  Gwałt w obozie młodzieżowym, zjazd karłów na Środkowym Zachodzie, krwawe morderstwo w kalifornijskiej wilii, sprawa JP, szablisty o światowej sławie - to tylko niektóre motywy tej pasjonującej, nie pozbawionej wątków...(więcej)
 • od 18.02zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2010-12-22
  Historia Fabiana, zawodowego gracza w polo, najbardziej romantycznego i kipiącego energią bohatera w całej twórczości Kosińskiego. Niczym współczesny 'błędny rycerz' przemierza Amerykę luksusowym karawaningiem w poszukiwaniu wciąż...(więcej)
 • od 22.90 zł Brak ofert - premiera: 2011-01-11
  Wstrząsający debiut powieściowy Kosińskiego, zawierający wątki autobiograficzne, to jedna z najgłośniejszych książek ostatniego półwiecza, która przyniosła autorowi sławę i uznanie. Utrzymana w konwencji surrealistycznej parabola...(więcej)
 • od 21.60 zł Brak ofert
  Prostaczek, który całe życie spędził w zamknięciu, zajmując się pielęgnowaniem ogrodu, a rzeczywistość zna tylko z telewizji, przez przypadek wkracza w wielki świat amerykańskiej finansjery. Otwiera się przed nim oszałamiająca...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: