Autor: Joanne Harris

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Urodziły się dziewczynkami w nieodpowiednich krajach. Tam, gdzie bycie kobietą skazuje na cierpienie, głód, odrzucenie, poniewierkę. Są bite, poniżane, gwałcone i okaleczane. Nie kończą szkół, bo muszą pracować, trafiają do domów...(więcej)
 • od 31,90 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-14
  Podstępny i złośliwy Loki jest szczerze znienawidzony przez innych bogów. Postanawia doprowadzić do upadku krainy Asgard i do upokorzenia swoich prześladowców. Kierowany chęcią zemsty za prawdziwe i urojone upokorzenia, cierpliwie knuje...(więcej)
 • od 27,36 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  B.B. to niespełna czterdziestoletni mężczyzna, który wciąż mieszka z matką i snuje o niej okrutne fantazje. Wyobraża ją sobie jako ofiarę morderstwa, a swoje wizje publikuje jako twórczość literacką na portalu internetowym. Za...(więcej)
 • od 27,36 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-31
  Kontynuacja bestsellerowej „Czekolady”. Vianne Rocher, znana czytelnikom bohaterka „Czekolady” i „Rubinowych czółenek”, od lat mieszka z ukochanym Roux i dwiema córkami w Paryżu. Pewnego dnia otrzymuje list, którego autorką jest...(więcej)
 • od 31,92 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-29
  Drugi po „Runach” tom cyklu cudownie barwnych opowieści o nordyckich bogach.  Dwie dziewczyny, mieszkające o sześćset mil od siebie, noszą identyczne znamię: runę, symbolizującą Dawne Dni, gdy światem władali bogowie z podniebnej...(więcej)
 • od 24,32 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-27
  Do małej mieściny na francuskiej prowincji, gdzie czas się zatrzymał, przyjeżdża tajemnicza młoda i piękna kobieta z córeczką. Mieszkańcy Lansquenet ze zdumieniem obserwują, jak Vianne z Anouk odnawiają starą piekarnię na rynku, by...(więcej)
 • od 8,30 zł Brak ofert
  ZEITREISEN - Eine einzigartige Kurzgeschichtensammlung neuer Doctor-Who-Abenteuer von einigen der besten Autoren, die das uns bekannte Universum zu bieten...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: