Autor: Jonathan Carroll

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.39zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Dziecko na niebie to przyprawiająca o dreszcz opowieść o miłości i okrucieństwie, o zachwycie nad światem i życiem i o strachu przed nimi. Weber i Philip – przyjaciele, filmowcy, ludzie sukcesu i sławy. Dlaczego więc Philip popełnia... (więcej)
 • od 24.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-05-17
  Dowiedz się, jak życie uczynić sztuką. „Pytanie jest proste, ale zasadnicze: co dodałeś do tego świata?” Wybór krótkich utworów Jonathana Carrolla jest swoistą mapą po światach wyobraźni pisarza. Składają się na niego... (więcej)
 • od 23.97zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-17
  Niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać Sam Bayer główny bohater tej książki jest autorem popularnych powieści. Próbuje napisać nową, ale kolejny rozwód i znudzenie rutyną powoduje, że nie może przelać na papier żadnych... (więcej)
 • od 24.75zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-17
  Kiedy jedno życie to za mało… Niespełniony komik Graham Patterson przejeżdża przez zapyziałe miasteczko w Karolinie Północnej, gdy nagle psuje mu się samochód. Zmuszony czekać dwa dni na naprawę, zachodzi do salonu tajemniczej... (więcej)
 • od 23.57zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-10-17
  Arlen Ford, gwiazda filmowa, porzuciła Hollywood i zamieszkała w Austrii. Tu chce wieść nowe życie, tu poznaje cudownego mężczyznę – fotoreportera, który jeździ wszędzie tam, gdzie toczą się wojny. Arlen wie, że na tego człowieka... (więcej)
 • od 20.37zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Wznowienie najgłośniejszej powieści Jonatana Carrolla – niezwykłej mieszanki humoru i horroru. Odwołując się do słów samego Carrolla, można by stwierdzić, iż Kraina Chichów to książka, od której czytelnikowi włos się jeży na... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Powieść ta jest uważana za najbardziej błyskotliwą w dotychczasowej twórczości Carrolla. Walker Easterling, były aktor i scenarzysta, zakochuje się w Maris York, artystce i pięknej modelce. Rozkwitające uczucie powoduje, że jego życie... (więcej)
 • od 22.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Najnowszy zbiór opowiadań Jonathana Carrolla! W świecie, który tworzy Jonathan Carroll, nic nie jest zwyczajne ani oczywiste. Zamieszkującym go postaciom zdarzają się rzeczy dziwne i z pozoru niewytłumaczalne. Żyjąca współcześnie... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-28
  Autor Śpiąc w płomieniu, Krainy Chichów, Muzeum Psów i Kości Księżyca Max Fisher, odnoszący sukcesy autor komiksów z Los Angeles, przeżył bolesny zawód miłosny. Kiedy więc spotyka Lily Aaron i jej dziewięcioletniego synka... (więcej)
 • od 22.41 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-11
  „Duch zakochał się w kobiecie nazwiskiem German Landis. Gdyby ciągle miał serce, zatrzepotałoby w nim na sam dźwięk tego niebywałego, dziwnego imienia“. Czy człowiek może przeżyć swoją śmierć? Ben Gould nie od razu... (więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-06-11
  Autor Śpiąc w płomieniu, Krainy Chichów i Głosu naszego cienia Harry Radcliffe jest sławnym i błyskotliwym architektem. Nie ma żadnych skrupułów przed wykorzystywaniem dla swoich potrzeb każdej nadarzającej się sytuacji... i... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-08
  Pewnej nocy pięciorgu przyjaciół śni się ten sam sen, w którym wychodzą na jaw ich najintymniejsze sekrety. Przypadek? Zbieg okoliczności? Dlaczego nazajutrz elementy tego snu zaczynają się nakładać na świat jawy, w którym czwórka z... (więcej)
 • od 17.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-21
  Przenikanie się świata realnego i świata marzeń sennych - tylko Jonathan Carroll potrafi tak uchwycić fabułę. Ucząc psa czytać dorównuje jego najlepszym powieściom. Najpierw pojawił się zegarek na rękę za dziewięć tysięcy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: