Autor: Jonathan Safran Foer

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.92 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-11-25
  Zjadanie zwierząt sprawiło, że zmieniłam sposób, w jaki jem.Dałam tę książkę wszystkim, których kocham.Natalie Portman   Jeśli znajdą się osoby, których nie przekona sugestywny sposób, w jaki Foer opisuje okropieństwa przemysłowej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 34.72 zobacz oferty z 7 księgarni
  Najlepsza książka 2019 roku „Financial Times” i „The Guardian”Niektórzy ludzie odrzucają fakt, że nasza planeta ociepla się z powodu działalności człowieka. Ale czy ci z nas, którzy akceptują rzeczywistość spowodowanej przez... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 39.99 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-04-12
  Nowa, długo wyczekiwana powieść autora Wszystko jest iluminacją i Strasznie głośno, niesamowicie blisko. Rozpięta między Ameryką, Europą i Izraelem opowieść o rodzinie w obliczu kryzysów wewnętrznych i zewnętrznych.Jacob i Julia... (więcej)
 • od 31.99 zł Brak ofert
  Poznajcie Oskara Schella – wynalazcę, muzyka, aktora szekspirowskiego, jubilera, frankofila i pacyfistę. Dziewięcioletni Oskar ma tajną misję. Musi odszukać zamek pasujący do tajemniczego klucza, który ojciec chłopca przed śmiercią w... (więcej)
 • od 31.89 zł Brak ofert - premiera: 2008-03-01
  Młody Amerykanin z podniszczoną fotografią w ręku przybywa na Ukrainę w poszukiwaniu kobiety, która w czasie wojny ukrywała jego dziadka. W towarzystwie wyjątkowo niekompetentnego tłumacza i starca nawiedzanego przez wojenne wspomnienia... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: