Autor: Justyna Kopińska

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -23% Obłęd
  od 23.02zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-10-30
  Wstrząsająca opowieść o ZŁU absolutnym Do młodego reportera docierają przerażające pogłoski o koszmarze pacjentów jednego z polskich szpitali psychiatrycznych. Jedyną szansą na zweryfikowanie ich wiarygodności jest wejście w sam... (więcej)
 • od 20.09zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-03-05
  Książka najczęściej nagradzanej dziennikarki Zbiór reportaży Z nienawiści do kobiet to historie o najważniejszych sprawach, którymi żyła cała Polska. Książkę otwiera premierowa opowieść syna o Violetcie Villas, artystce,... (więcej)
 • od 25.49zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-26
  Przypadkowe spotkanie, przypadkowa rozmowa. Justyna Kopińska sięga głęboko pod powierzchnię codzienności i wykorzystuje każdą możliwą okazję, żeby dzielić się trafnymi spostrzeżeniami i żeby inspirować.Czy dobro wyzwala dobro? Jaka... (więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert
  Mówiły: Ty alkoholiku, ułomie, głupku. Masz zło w genach zapisane. To najbardziej wstrząsająca reportażowa książka roku. O sprawie, zakończonej skazaniem siostry Bernadetty na więzienie, słyszeliśmy wszyscy. Ale jak to, co działo... (więcej)
 • od 23.59 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-03
  Zbiór reportaży znanej dziennikarki Justyny Kopińskiej, odsłaniających najbardziej bulwersujące i niewyjaśnione sprawy ostatnich lat. W książce znajdziemy m.in. reportaż o dręczonych pacjentach szpitala psychiatrycznego w... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: