Autor: Karin Slaughter

Znaleziono: 10 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.52 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Karin Slaughter, znana autorka doskonałych thrillerów i powieści kryminalnych, po raz kolejny dostarcza swoim czytelnikom solidnej porcji emocji.W swojej siódmej książce z cyklu o Willu Trencie, detektywi, wrogowie i kochankowie stają...(więcej)
 • od 25.52 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-14
  Pierwsza powieść Karin Slaughter nienależąca do żadnego ze znanych już czytelnikowi cykli. Autorka przeciera nowy szlak, proponując fascynującą historię dwóch młodych policjantek próbujących powstrzymać seryjnego mordercę....(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  W lodowatych wodach jeziora zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Pozostawiony na brzegu list na pierwszy rzut oka wskazuje na samobójstwo. Ale bardzo szybko staje się jasne, że był to brutalny, popełniony z zimną krwią mord....(więcej)
 • -10% Zbrodniarz
  od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-22
  Atlantą wstrząsa okropna zbrodnia. Na parkingu w jednej z dzielnic miasta zostaje znalezione zmasakrowane ciało młodej dziewczyny, studentki Georgia Tech. Ta sprawa okazuje się zdumiewająco podobna do morderstw popełnionych trzydzieści lat...(więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-10
      Nie czytaj tego sam. Nie czytaj po zmroku. Ale koniecznie przeczytaj! Senne miasteczko Heartsdale w amerykańskiej Georgii ogarnia panika po znalezieniu przez Sarę Linton, miejscową lekarkę i koronera w jednej osobie, zwłok Sibyl Adams –...(więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert - premiera: 2013-09-11
      Karin Slaughter jest bardzo odważną pisarką. Zabiera nas w mroczne, straszne miejsca, gdzie inni pisarze nigdy się nie zapuszczają. Tess Gerritsen Druga część z kryminalnego cyklu, którego akcja rozgrywa się w hrabstwie Grant, na...(więcej)
 • -10% Fatum
  od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-23
  Karin Slaughter jest ważnym, nowym punktem na kryminalnej mapie świata. Val McDermid   Lena Adams nie mogła przypuszczać, że upragniony powrót do pracy zacznie się tak źle. Na komisariat policji w Heartsdale, spokojnym miasteczku w stanie...(więcej)
 • -10% Niewierny
  od 28.71 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-20
  Nowe wydanie bestsellerowego thrillera Karin Slaughter z cyklu hrabstwo Grant! Sara Linton, lekarka i koronerka, i Jeffrey Tolliver, policjant i jej były mąż, znajdują w lesie skrzynię, a w niej zwłoki pięknej dziewczyny. Sekcja zwłok...(więcej)
 • -10% Upadek
  od 25.11 zł Brak ofert - premiera: 2013-12-11
  Współczesna Atlanta, stolica amerykańskiego Południa. Faith Mitchell, agentka federalna pracująca w Biurze Śledczym Georgii wraca spóźniona do domu, gdzie rano pod opieką matki zostawiła maleńką córeczkę i trafia w sam środek...(więcej)
 • od 28.71 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-23
  Bestsellerowa autorka thrillerów i kolejna sprawa do rozwiązania przed jej ulubioną bohaterką. Sara Linton, koroner w małym miasteczku w stanie Georgia, zostaje wezwana na oględziny ciała młodego mężczyzny, absolwenta pobliskiego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: