Autor: Kira Sinclair

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 9.01zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-08-26
  „Jego zapach ją odurzał. Znajdował się tak blisko, że mogłaby przyciągnąć go do siebie i pocałować. Wargi jej drżały na samą myśl o tym, a ciało pulsowało świeżą energią. Jak to możliwe, że mimo całej złości na niego... (więcej)
 • od 9.01zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-10-28
  Gray odsiedział wyrok za przestępstwo, którego nie popełnił. Po wyjściu na wolność szuka Blakley, której zeznania posłały go za kraty. Chce odkryć, czy skłamała świadomie, czy ktoś podsunął jej fałszywe dowody. Kiedyś... (więcej)
 • od 9.01zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-12-29
  Finn DeLuca, uzależniony od adrenaliny złodziej dzieł sztuki, wychodzi z więzienia. Genevieve, projektantka biżuterii artystycznej, wolałaby się z nim nie spotykać, ale Finn domaga się widzeń z ich synkiem. Kiedyś kochali się... (więcej)
 • od 9.83zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2024-03-07
  Jameson i Kinley są hakerami. Okradają bogatych przestępców i naprawiają wyrządzone przez nich krzywdy. Pracują w ukryciu, w samotności, ale sporo o sobie wiedzą. Nigdy nie zapominają, że nie można kraść pieniędzy skorumpowanym grubym... (więcej)
 • od 10.22 zł Brak ofert - premiera: 2017-02-17
      Ostatki w Nowym Orleanie to czas szalonych zabaw oraz barwnych parad. W te dni wszystko może się zdarzyć. Kiedy więc Beckett Kayne, właściciel modnych klubów, podczas przyjęcia wychodzi na balkon i w oknie naprzeciwko widzi... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: