Autor: Krystyna Kofta

Znaleziono: 14 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.93 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-10-03
  Naszym obozem rządzi ekonomia socjalistyczna. Coraz większa ilość stali przypada na głowę obywatela. Mój ojciec narzeka, że łeb mu pęka od tego ciężaru. Brakuje za to podstawowych rzeczy. Symbolem Peerelu staje się „spust... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.33 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-05-15
  Od czasu pierwszego wydania tej książki wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które musiały się znaleźć w nowej wersji. Kobiety nie milczą, ujawniają swoją traumę. Mówią o torturach fizycznych i psychicznych jakie muszą znosić przez... (więcej)
 • od 15.99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-10-30
  Nie bez powodu mafia nazywa się "rodziną". Każda nawet najsolidniejsza rodzina ma w sobie bowiem coś z mafii. Pełna jest uprzedzeń do ludzi nienależących do kręgu krewnych i powinowatych, obowiązuje w niej plemienny kod porozumiewania.... (więcej)
 • od 15.99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-02-08
  „Małżeństwo" to według Wielkiej encyklopedii powszechnej „kulturowo akceptowany związek między osobami przeciwnej płci, w którym utrzymywanie stosunków seksualnych jest aprobowane i z którym jest związane oczekiwanie, że narodzą... (więcej)
 • od 15.99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-10-30
  Jedyny romans w bogatym dorobku Krystyny Kofty, ale jakże niesamowity, przepełniony gotyckim klimatem, przesycony erotyzmem, odrobinę baśniowy. Powstała w przaśnych i szarych czasach PRL-u opowieść o nastolatce, która po śmierci matki... (więcej)
 • od 15.99zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-10-30
  Pierwsza polska powieść, a właściwie pierwsza polska baśń współtworzona przez internautów - rówieśników głównej bohaterki. Iwona Tramp jest zbuntowaną nastolatką, której marzy się lepsze życie. Jest niezwykle zdeterminowana, chce... (więcej)
 • -21% Zachcianki
  od 25.12 zł Brak ofert
  POŁĄCZYŁ ICH SEKS… Znani autorzy kryminałów, fantastyki i książek dla dzieci w zmysłowych opowiadaniach 10 opowiadań na wesoło, ironicznie, poważnie i - bezpruderyjnie. Co przydarzyło się nieśmiałemu doktorowi filmologii... (więcej)
 •   Brak ofert
  Kim jest Fausta? Uwiedzioną dziewczynką, Faustowską Małgorzatą, ofiarą pożądania starego mężczyzny? A może współczesną wersją Fausta filozofa, samotną, tajemniczą kobietą, która nie zawaha się przed niczym, by zacząć wszystko... (więcej)
 • od 29.67 zł Brak ofert - premiera: 2011-11-09
  Jak zdobyć, utrzymać i porzucić mężczyznę Krystyny Kofty to pozycja, którą każda kobieta i jej partner (były, obecny i przyszły) powinni przeczytać chociaż raz. Silna czy słaba płeć? Męska czy kobieca i tajemnicza? Wybranka czy... (więcej)
 • od 37.11 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-02
      Po „dzienniku choroby” przyszedł czas na jej własny. Krystyna Kofta, po raz kolejny, szczerze o sobie. Autorka przenosi się pamięcią do swojego dzieciństwa, bez skrępowania opisuje okres dojrzewania, pierwszych prób pisarskich,... (więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert
  Książka jest fragmentem dziennika, prowadzonego przez autorkę od przeszło trzydziestu lat. Spokojny dotychczas rytm życia, pracy, twórczości literackiej, pogodnego życia rodzinnego, spotkań z przyjaciółmi zostaje nagle zakłócony. ... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-06
  Suki bywają różne: Wredne, Bezwzględne, Pazerne, Napalone, Durne, Zimne, Bure, Leniwe, Pruderyjne, Agresywne, Wścibskie, Podłe – gorzej gdy: Zaniedbane, Podstarzałe albo wręcz Stare, Zdewociałe czy Nawiedzone. „Ta Wredna Suka, Ewa... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert
  Intrygujące studium chwil wyrwanych z życia. Wizjer (1978), pierwszą powieść Krystyny Kofty, krytycy uznali za dojrzały debiut. Sama autorka mówiła o niej niedawno: "To książka psychologiczna, pogłębiona, jakich już się nie pisze". ... (więcej)
 •   Brak ofert
  Głównym tematem zbioru esejów znanej pisarki i publicystki jest relacja między kobietą a mężczyzną: odwieczna asymetria tego układu, problemy z porozumieniem, sposoby umacniania istniejącej więzi i grożące jej niebezpieczeństwa. Czy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: