Autor: Krzysztof Dmowski

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.13 zł Brak ofert - premiera: 2012-05-04
  Świat Skanlandii opanowały moce zła. Królestwa przeszły w ręce sług boga zła: Devidiara. Dobry bóg Joanaos, odwraca się od swych wyznawców. Ten świat potrzebuje bohatera.Powieść zaczyna się w Krainie Skanlandii, gdzie dochodzi do... (więcej)
 • od 16.90 zł Brak ofert - premiera: 2012-04-26
  Gdzie jest twój dom, Podróżniku? to część historii o mieszkańcach Edenu. Tu historia się zaczyna. Czytelnik jest pod dużym wrażeniem wyobraźni autora. Sam Krzysztof Dmowski przywiązuje wagę do szczegółów. Nie... (więcej)
 • od 14.16 zł Brak ofert
  Książka niniejsza to wspaniała morska przygoda z realistycznymi i rzetelnymi opisami żaglowców i innych jednostek pływających. Są tu bitwy morskie, porwania, abordaże, miłość i przyjaźń. Wszystko to ma miejsce gdzieś na końcu... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-03
  Opowiadanie przygodowe. Amy jest dziewczyną złą do szpiku kości, nie przejmuje się niczyim losem, wszystkich wykorzystuje do swoich celów. Oczywiście nie zawsze taka była. Poznajemy ją w momencie katastrofy morskiej, z której ocalała jako... (więcej)
 • od 14.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-06-09
  Opowiadanie „Tajemnica starego kominka” jest pierwszym z serii dodatków do książek-uzupełnień pomiędzy powieściami. Wydarzenia mają miejsce w tym samym czasie, kiedy bohater powieści „Gdzie jest twój dom,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: