Autor: Kurt Vonnegut

Znaleziono: 9 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 36.96zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2023-02-21
  Tajniki sztuki pisarskiej jednego z największych pisarzy XX wieku Suzanne McConnell, była uczennica Kurta Vonneguta, ukazuje nowe oblicze mistrza literatury amerykańskiej jako nauczyciela pisania. Vonnegut nieraz w swoich powieściach, esejach... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 0.01 zobacz oferty z 1 księgarni
  [PK] Tę książkę możesz wypożyczyć z naszej biblioteki partnerskiej! Książka dostępna w katalogu bibliotecznym na zasadach dozwolonego użytku bibliotecznego. Tylko dla zweryfikowanych posiadaczy kart bibliotecznych Zbiór niepublikowanych... (więcej)
 • od 36.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-20
  NIEZWYKŁA KOLEKCJA OSOBISTEJ KORESPONDENCJI KURTA VONNEGUTA NOSZĄCA WSZELKIE CECHY JEGO WYJĄTKOWEJ PROZY Bogaty zbiór listów korespondencji powstających przez całe dorosłe życie pisarza, to w większości niepublikowane wcześniej listy... (więcej)
 • od 29.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-11
  Niepublikowany wcześniej zbiór wczesnych opowiadań amerykańskiego mistrza ciętego jezyka i czarnego humoru. Inteligentna i zjadliwa proza Kurta Vonneguta inspirowała kolejne pokolenia pisarzy, w tym Dave'a Eggersa, autora przedmowy do... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 32.22 Brak ofert
  Jedna z najważniejszych pozycji w bogatym dorobku Kurta Vonneguta, urzekającą bogactwem pomysłów i komizmu. Kocia kołyska to przypowiastka filozoficzna o współczesnym świecie i jego końcu, to Kurt Vonnegut w swojej mistrzowskiej... (więcej)
 •   Brak ofert
  Ostra i wciąż aktualna w satyra amerykańskiego stylu życia W Śniadaniu mistrzów Vonnegut w typowy dla siebie sposób obnaża bolączki współczesnego świata – dehumanizację jednostki w społeczeństwie, którym rządzi technologia,... (więcej)
 •   Brak ofert
  Kultowa książka mistrza czarnego humoru, która w kostiumie powieści science fiction zadaje pytania o sens otaczającego nas świata W Syrenach z Tytana Kurt Vonnegut zastanawia się, do jakiego stopnia człowiek jest panem własnej woli... (więcej)
 •   Brak ofert
  Pierwsza „polityczna” powieść Kurta Vonneguta ukazująca dramat człowieka uwikłanego w grę sił, które go przerastają. Amerykański pisarz Howard W. Campbell jr, umieszczony podczas II wojny światowej przez amerykański wywiad w... (więcej)
 •   Brak ofert
  Powieść, w której Vonnegut krytykuje cywilizację i ironicznie traktuje teorię ewolucji Po co ludzkości takie wielkie mózgi? – zastanawia się duch Leona Trouta, który zginął w wyniku dekapitacji i spędził na Ziemi milion lat,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: