Autor: Lisa Genova

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Sarah Nickerson jest kobietą sukcesu, ucieleśnieniem marzeń o spełnieniu – świetna praca, szczęśliwa rodzina, piękny dom na przedmieściach Bostonu. Bez przerwy w biegu, perfekcyjnie łączy obowiązki rekruterki w dużej korporacji z...(więcej)
 • od 22.43zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-06-19
  "Niesamowite połączenie szczegółów naukowych z emocjonalną, szczerą opowieścią". Bookreporter "Każda scena poruszy Cię do granic." - The Boston Globe "Czasami łatwiej jest opowiedzieć prawdę w fikcji ... A Genova mówi to z...(więcej)
 • -25% Motyl
  od 22.43zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-04-06
  Neurony w głowie Alice zaczęły obumierać, lecz cały proces odbywał się zbyt cicho, by mogła go usłyszeć. Jej ciało nie było w stanie jej ostrzec, że umiera. MOTYL to jedna z najpiękniejszych powieści ostatnich lat. Alice Howland...(więcej)
 • od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  NAJNOWSZA POWIEŚĆ AUTORKI "MOTYLA"Pamiętaj, czego się nauczyłaś i znów się zakochaj.Znajdź kogoś do pokochania i obdarz go bezwarunkową miłością.Po to właśnie istniejemy.Jak to jest kiedy synek nigdy nie patrzy Ci w oczy? Jeśli nie...(więcej)
 • od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Joe O’Brien to 43-letni policjant, który mieszka w jednej z irlandzkokatolickich dzielnic Bostonu. Jest oddanym mężem, dumnym ojcem czwórki dwudziestokilkuletnich dzieci i szanowanym funkcjonariuszem.Joe zaczyna doznawać problemów z...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: