Autor: Lisa Kleypas

Znaleziono: 21 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Po latach unikania małżeńskich pułapek Gabriel, lord St. Vincent, ratując honor, musi się oświadczyć młodej buntowniczce, która zupełnie nie pasuje do jego pozycji i trybu życia. W istocie panna nie chce mieć z nim nic wspólnego....(więcej)
 • od 23.13zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-04-25
  Sekrety letniej nocy to pierwszy tom serii Wallflowers autorstwa poczytnej pisarki Lisy Kleypas. Cztery młode kobiety należące do londyńskiej śmietanki towarzyskiej mają wspólny cel: wyjść za mąż za bogatego arystokratę...(więcej)
 • od 23.89zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-08-21
  Największą dezaprobatę okazuje Lillian nieznośny, snobistyczny i zadufany w sobie lord Marcus Westcliff, najlepsza partia w Anglii. Ku zdumieniu obojga, pewnego dnia Marcus – z narażeniem reputacji – porywa dziewczynę w ramiona. Lillian...(więcej)
 • od 22.45zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-11-14
  Trzecia część bestsellerowego cyklu Wallflowers. Evangeline Jenner po śmierci ojca ma odziedziczyć wielki majątek, na który czyha bezwzględna rodzina jej matki. Evie pragnie uciec od podłych krewnych, dlatego proponuje małżeństwo...(więcej)
 • od 23.13zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-04-21
  Czwarta część z bestsellerowego cyklu Wallflowers. Po trzech sezonach nieudanych poszukiwań męża ojciec oświadcza Daisy Bowman, że jej czas dobiega końca. Daisy musi bezzwłocznie znaleźć odpowiedniego kandydata, w przeciwnym razie...(więcej)
 • od 22.45zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-12-28
  Ostatnia część z bestsellerowego cyklu Wallflowers. Na święta Bożego Narodzenia do Londynu przybywa z Ameryki Rafe Bowman, by poznać pannę Natalie Blandford, piękną i dobrze wychowaną córkę lorda Blandforda. Dzięki swojej urodzie i...(więcej)
 • od 22.74zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-04-08
  Podarowała mu swoją niewinność… Lady Aline Marsden dorastała w przekonaniu, że musi poślubić mężczyznę z tej samej warstwy społecznej, lecz od chwili, gdy poznała Johna McKennę, ryzykuje wszystko, by z nim być. Oddał jej...(więcej)
 • od 23.89zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-09-23
  Devon Ravenel, czarujący londyński rozpustnik i hulaka, odziedziczył właśnie majątek i hrabiowski tytuł. Ten niespodziewany awans niesie jednak za sobą przykre zadania i obowiązki… oraz sporo niespodzianek. Okazuje się, że zaniedbany...(więcej)
 • od 24.15zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-05-04
  Druga część bestsellerowego cyklu Ravenels. Szalona ambicja i pracowitość wzniosły Rhysa Winterborne’a na szczyty bogactwa i wpływów. Twardy Walijczyk przywykł, że w interesach i w życiu musi mieć wszystko, czego zechce. Kiedy...(więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Miłość jest najbardziej niebezpieczną ze wszystkich gier… Gdy niespodziewany spadek podnosi rodzinę Amelii Hathaway do rangi arystokracji, młoda dama odkrywa, że opieka nad trzema siostrami i niesfornym bratem to błahostka w porównaniu z...(więcej)
 • od 24.32 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-14
  Trzecia część cyklu o rodzinie Hathaway. Poppy Hathaway kocha swą niekonwencjonalną rodzinę, lecz tęskni za normalnością. Los jednak stawia na jej drodze Harry’ego Rutledge’a, enigmatycznego hotelarza i wynalazcę. Harry dysponuje...(więcej)
 • od 24.32 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-13
  Porywająca historia zakazanej miłości i walki z namiętnością, która zdarza się tylko raz w życiu...  Kev Merripen pokochał piękną, dobrze urodzoną Winnifred Hathaway, gdy jej rodzina ocaliła go od pewnej śmierci. Ten przystojny Cygan...(więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert - premiera: 2013-08-09
  Pierwsza część trylogii znad Zatoki Friday – opowieść o miłości, rozstaniu oraz sile, z jaką magia może wywierać wpływ na rzeczywistość – zabierze cię w najbardziej romantyczną podróż twojego życia. Lucy Marinn zajmuje się...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-10
  Romantyczna opowieść o sile zakazanej miłości. Był jej najbardziej skandaliczną tajemnicą... Heath Rayne, uroczy południowiec, wyczekiwał na okazję poznania Lucindy Caldwell, ale nawet mu się nie śniło, że gdy to nastąpi, ta pełna...(więcej)
 • od 23.04 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-28
  Ona ukrywa swoje uczucia, on jest znużonym życiem cynikiem… Jako prawdziwa miłośniczka zwierząt i natury, Beatrix Hathaway zawsze lepiej czuła się w lesie niż na sali balowej. Zaczęła więc wierzyć, że jej przeznaczeniem jest...(więcej)
 • od 23.04 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-28
  On jest wszystkim, czego ona pragnie uniknąć... Ona wcale nie jest taka, jak się wydaje... Catherine Marks już od dwóch lat pełni rolę damy do towarzystwa sióstr Hathaway – posada jest bardzo przyjemna, choć ma jedną wadę. Starszy brat...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-30
  Lady Madeline Matthews woli okryć się hańbą niż poświęcić wolność. Aby uniknąć małżeństwa ze starzejącym się rozpustnym lordem, szuka towarzystwa Logana Scotta – burzliwy romans z aktorem, właścicielem teatru i notorycznym...(więcej)
 • od 23.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-02-24
  Zoe i Alex to ogień i woda, światło i mrok. Jednak czasem wystarczy przebłysk światła, by rozproszyć ciemność, a miłość dokonuje cudów.Alex Nolan to zgorzkniały i cyniczny mężczyzna. Nie przypomina swoich braci, Sama i Marka,...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-07
  Ona nie pamięta, kim była… On jest jedynym mężczyzną, któremu może zaufać… Oszałamiająco piękna kobieta budzi się w łożu nieznajomego; cudem uratowana z lodowatych wód Tamizy, niczego nie pamięta. Okazuje się, że po wypadku...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert
  Dlaczego lady Sophia szuka kochanka? Czy zdoła uwieść najbardziej pożądanego mężczyznę w Londynie?Lady Sophia Sydney zrobi wszystko, by usidlić niedostępnego sir Rossa Cannona, zrujnować jego reputację i wywołać skandal, o którym...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert - premiera: 2015-08-22
  Jaka jest cena miłości?Ostatnia po „Bez pamięci" i „Bez skrupułów" część trylogii o detektywach z Bow Street.Nick Gentry, znany ze swych umiejętności rozwiązywania delikatnych problemów, zostaje zatrudniony, by odszukać pannę...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: