Autor: Lisa Samson

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28.73 zł Brak ofert
  Wydawałoby się, że Heather ma wszystko: wspaniałego, kochającego męża, mądrego syna, dom w bardzo dobrej dzielnicy i doskonałą sytuację finansową. Jednak od pewnego czasu coś niepokojącego dzieje się w życiu kobiety. Wracają złe... (więcej)
 • od 25.00 zł Brak ofert
  Poruszająca opowieść o sile miłości i przebaczenia. Życie kucharza José i kelnerki Niny nie potoczyło się według ich planów. Żyjąc pod brzemieniem winy i utraconych marzeń, każde z nich boryka się z rozpoznaniem sensu w... (więcej)
 • -5% Bella
  od 23.75 zł Brak ofert
  Poruszająca opowieść o sile miłości i przebaczenia. Życie kucharza José i kelnerki Niny nie potoczyło się według ich planów. Żyjąc pod brzemieniem winy i utraconych marzeń, każde z nich boryka się z rozpoznaniem sensu w tym, co... (więcej)
 • od 27.29 zł Brak ofert
  Przytul mnie to chwytająca za serce opowieść o ukrywaniu się i odnajdywaniu, doświadczaniu bólu i uzdrowieniu. Historia prawdziwej przemiany człowieka. Val, ofiara ciężkiego poparzenia twarzy, które zmieniło ją w "kobietę... (więcej)
 • od 25.13 zł Brak ofert
  Maria Małgorzata Fischer uczy się w szkole klasztornej na małej wyspie przy Chesapeake Bay. Poznaje tam Jude'a Kellera, syna latarnika. Przystojny, wspaniały chłopak bardzo jej się podoba. Nagle jednak znika. Po latach powraca jako... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: