Autor: Lucy Monroe

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 6.23zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-22
  Właściciel banku Vincenzo Tomasi potrzebuje opiekunki dla osieroconych bratanków. Ustala listę warunków, które kandydatka powinna spełniać. Na ofertę odpowiada pracownica jego banku Audrey Miller. Audrey lubi dzieci i wie, że potrafiłaby...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-05-12
  Kolejny artykuł w tabloidach o ekscesach Madison Archer utwierdza jej ojca, znanego biznesmena, w przekonaniu, że czas zakończyć serię skandali. Postanawia, że Madison ma się ustatkować i wyjść za mąż. Przedstawia jej czterech...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-06-10
  Maxwell Black miał ochotę na romans z Romi Grayson, lecz ona odmówiła. Maxwell postanowił jednak, że i tak ją zdobędzie. W końcu zawsze wygrywał i dostawał wszystko, czego zapragnął. Jest gotów zapłacić każdą cenę za to, by Romi...(więcej)
 • od 6.23zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-11-28
  Świat Kayli Jones zawalił się, gdy jej przyjaciel i wspólnik Andreas Kostas postanowił sprzedać firmę i się ożenić. Wynajął już biuro matrymonialne, by mu pomogło znaleźć piękną i pochodzącą z dobrej rodziny żonę. Kayla,...(więcej)
 •     Małżeństwo Chloe i Arystona miało służyć tylko umocnieniu rodzinnych interesów. Niestety, Chloe zakochała się w mężu. On nie odwzajemniał jej uczuć i po trzech latach rozwiedli się. Teraz, kiedy Chloe musi poprosić Arystona o...(więcej)
 • od 6.39zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-03-27
  Miranda Smith przyjmuje zaproszenie na kolację od nowo poznanego Basilia Pereza. Oczarowana, zwierza mu się jak bliskiemu przyjacielowi z wydarzenia, które pięć lat temu zmieniło jej życie. Był to wypadek, w którym potrąciła...(więcej)
 • Neo Stamos, wychowany przez ulicę i sierocińce w Atenach, uciekł razem ze swym przyjacielem Zephyrem do Stanów, by tam rozpocząć lepsze życie. Zajął się rynkiem luksusowych nieruchomości i już w wieku trzydziestu pięciu lat został...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: